عکس: پوستر خودجوش کارگران برای روحانی

حسن روحانی در چهاردهمین سفر استانی به قم رفت.

تدبیر استاندار برای استقبال خودجوش از روحانی

صالحی‌منش هستم؛ استاندار
بدینوسیله از شما دعوت می‌کنم در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور محبوب حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی و کاروان دولت تدبیر و امید در روز چهارشنبه ششم اسفندماه از سه‌راه بازار قم تا حرم حضرت معصومه (س) شرکت بفرمایید.»

برخورد امنیتی با پلاکاردهای‌انتقادی در اصفهان

گروهی از مردم استان اصفهان، نسبت به عملکرد دولت در مذاکرات اخیر و بویژه در نحوه تعامل با دولت آمریکا انتقاد داشتند و به همین جهت با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به این امر معترض بودند اما در اقدامی عجیب، نیروهایی با نام حفاظت مراسم تا حد امکان نسبت به جمع آوری پلاکاردهای حاوی انتقاد به مذاکرات اقدام نمودند و این موضوع تنها به جمع آوری پلاکاردها نیز ختم نگردید

تبلیغات پرحجم دولتی برای استقبال روحانی

فردا -چهارشنبه- اصفهان میزبان رییس محترم جمهور خواهد بود. اما این روزها خیابان های اصفهان تغییر شکل داده اند و با حجم بسیار بالای تبلیغات برای سفر استانی دولت یازدهم به اصفهانی رنگین شده اند.

عکس: استقبال خودجوش دولتی از روحانی

حسن روحانی امروز در ادامه سفرهای استانی خود به استان بوشهر سفر کرد.

نظر فرمانده ناجا درباره اتفاقات مهرآباد

در فرودگاه مهرآباد هیچ دعوا و درگیری رخ نداده است و حرمتی هم شکسته نشده است تصریح کرد: در ارتباط با این موضوع هیچ شاکی وجود ندارد و پرونده‌ای هم در نیروی انتظامی در راستای تحت تعقیب قرار دادن وجود ندارد.

عکس های دیده نشده از استقبال اعتراضی/ در فرودگاه چه گذشت؟

تصور بر این بود که به علت برگزاری نماز جماعت در لاین چپ خیابان، ماشین های ریاست جمهوری از لاین راست حرکت کرده و خارج خواهند شد،اما تیم حفاظت رئیس جمهور ترجیح داد وارد صفوف نماز شود و نماز نمازگزاران را بشکند، و در نتیجه یک عده ای پابرهنه به اطراف بدوند، یک عده دنبال کفش هاشان باشند، و در همان حال اعتراض کنند، یک عده در مسیر حرکت ماشین ها بمانند

عقب‌نشینی از حقوق ملت در نیویورک با لنگه‌کفش پاک نمی‌شود!

جرم ما پرسش و اعتراض به معامله مهم‌ترین منبع قدرت ملی 35 ساله «یعنی نه بزرگ به آمریکا و استقلال» بدون تحقق شروط ملت ایران برای تحقق منافع ملی است. جرم ما نماز گزاردن رو به کعبه در اول وقت است که باید نماز ما به هم زده شود و کفش به‌دست برای نماندن زیر کتک تیم حفاظت و نیروهای انتظامی فرار کنیم و بعد عکسمان مانند مجرمین در سایت‌ها زده شود چرا که روبه‌قبله واشنگتن و غرب نماز نخوانده‌ایم.

توپخانه تدبیر و امید علیه صدای منتقد

برخی تحلیل‌گران سیاسی با اشاره به ترکیب امنیتی دولت تدبیر و امید و با اشاره به سال‌های سازندگی بر این اعتقادند که برای کنترل فضای سیاسی تقسیم کاری صورت گرفته است تا صدای منتقدین دولت به جایی نرسد. خط رسانه‌ای استفاده از برچسب‌هایی نظیر افراطی، تندرو، همنوایی با رژیم صهیونیستی و… برای وادار کردن منتقدین به سکوت توسط این افراد، تدبیر شده است. تیتر‌های هماهنگ روزنامه‌های زنجیره‌ای بیانگر این مساله می‌باشد.