پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

نماهنگ/ نقشه دشمن لو رفته است

نسخه کیفیت بالا:
aparat.com/v/ocajA

طرح سازش و مذاکره با آمریکا ناشی از ضعف است

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: طرح سازش و مذاکره با آمریکا ناشی از ضعف است و طراحان این دیدگاه واقعیات دنیا را نمی‌بینند که جمهوری اسلامی ایران نسبت به ۴۰ سال گذشته قدرتمند و آمریکا ضعیف‌تر شده است.

چرا نباید با آمریکا سازش کنیم؟

سازش با آمریکا پروژه ای است که اصلاح طلبان به دنبال آن هستند تا بتوانند اهداف خود را دنبال کنند اما سوالی که مطرح می شود آیا سازش با آمریکا امکان پذیر است؟

حجت‌الاسلام والمسلمین علی رحمانی: بازی سازش چوب حراج زدن به اقتصاد و فرهنگ است

عضو هیأت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: سازش به معنای فروختن ایران، سیاست، اقتصاد و فرهنگ است و استکبار دست از دشمنی برنمی‌دارد تا ما تسلیم شویم.

با مقاومت و انقلابی گری می توان امتیاز گرفت نه با سازش!

امام‌ جمعه موقت خرم‌آباد گفت: عده ای فکر می کنند می توان از آمریکای مستکبرِ قانون شکن چیزی گرفت در صورتی که تجربه نشان داده با مقاومت و انقلابی گری می توان امتیاز گرفت نه با سازش!

بسیج و مقدس‌مآبی!

در طول سالهایی که از آخرین پیام امام درباره بسیج گذشته است و در میان هزاران پوستر و پلاکاردی که در این یازده سال به در و دیوار خیابانها و اداره‌ها و… چسبیده است، ندیده‌ام که این جمله از امام پوستر شده باشد، یا بر دیوار پایگاه بسیج مسجد یا دانشگاه یا اداره یا کارخانه ای نقش بسته باشد که: «مملکتی که با استکبار و پول‌پرستی و تحجرگرایی و مقدس‌مآبی مخالف است، همه افرادش باید بسیجی باشند.»

بازی سازش آب به آسیاب دشمن ریختن است

برخی جریانات داخلی پیگیر عملیاتی شدن سازش با آمریکا بوده به دلیل آنکه نمی‌توانند شفاف خواسته خود را بیان کنند به دنبال طرح مسائلی حرکت می‌کنند که لازمه آن افتادن در دامن سازش با بیگانگان باشد.

تبعات حاکمیت استکبار از نگاه قرآن

عضو مجلس خبرگان رهبری با تشریح تبعات حاکمیت استکبار بر جوامع بشری از نگاه قرآن، درباره نقش انقلاب اسلامی در مبارزه با نظام استکباری گفت: انقلاب اسلامی زمینه‌ساز حاکمیت مستضعفین در عرصه بین‌الملل است لذا نمی‌توان استکبارستیزی را از انقلاب اسلامی جدا کرد.

بزک چهره آمریکا در سایت حامی دولت +سند

مبارزه با استکبار و نظام سلطه، براساس مبانی قرآنی، هیچ‌گاه تعطیل‌پذیر نیست و امروز آمریکا کامل‌ترین مصداق استکبار است.

چون فردو با بمباران تخریب نمی‌شود می‌گویند باید تعطیل شود

۳ ماه گذشته آمریکا سندی تحت عنوان استراتژی امنیت ملی آمریکا منتشر کرد که به امضای رئیس‌جمهور این کشور رسید در این سند بیان شده که چون رهبری ما بر جهان اجتناب‌ناپذیر است، باید بتوانیم از قدرت جهانی به طور کامل استفاده کنیم و اگر کسی بخواهد در برابر آرمان ما بایستد، می‌توانیم حتی از سلاح هسته‌ای در برابر آنها استفاده کنیم چراکه می‌خواهیم ارزش‌های خود را در جهان گسترش دهیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.