قبول کنیم موافقان و مخالفان استکبارستیزی در همین جامعه زندگی می‌کنند

به تعبیر قرآن در هر مقابله آن‌ها تا شما را از خودشان نکنند به شما اعتمادی نمی‌کنند. در جامعه آمریکایی یک مهاجر آفریقایی می‌تواند به سرعت تبدیل به یک شهروند طراز آمریکایی و گفتمان آمریکایی شود و حتی بلعکس کسی که اصالتا آمریکایی است ولی جریان حاکم زندگی آمریکایی یا ( American life ) اورا آمریکایی تلقی نکند.

استکبار جهانی؛ استکبار ایرانی

در جامعه‌ای که حقوق نجومی قانون باشد، تازیانه بر گرده‌ی کارگران هم قانون خواهد بود. همه ما جامانده و وامانده‌ی واقعیِ اربعین و حسین(ع) هستیم اگر این وضع را ببینیم و دمِ مؤثر برنیاوریم.

فرخوان پلاکاردنویسی مردمی 13 آبان

نهضت مردمی پوستر انقلاب فراخوانی را با عنوان «پلاکارد نویسی مردمی» منتشر کرده است. در این فراخوان از عموم مردم خواسته شده تا در راهپیمایی 13 آبان با سلیقه خودشان شعارهای انقلابی را بر روی پلاکاردهای مقوایی بسازند و عکس های آن را در اینستاگرام و فضاهای مجازی دیگر نشر دهند.

جای ما در تقابل نظام سلطه با انقلاب اسلامی کجاست؟

نظام سلطه در مورد انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب راهکارهای مختلفی را طی کرده است: حملهٔ نظامی، تحریم اقتصادی، حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و برانداز، انقلاب رنگی، تهاجم فرهنگی، خرابکاری اقتصادی و صنعتی، ترور و… اما درنهایت نظام سلطه برای براندازی یا استحالهٔ انقلاب اسلامی درنهایت با محوریت اقتصادی-اجتماعی وارد عمل شده است.

شرارت‌های آمریکا و جنایات‌ رژیم صهیونیستی مساله اول مسلمانان است

امروز سیاست‌های شرارت‌آمیز امریکا در این منطقه که مایه‌ی جنگ و خونریزی و ویرانی و آوارگی و نیز فقر و عقب‌ماندگی و اختلافات قومی و مذهبی است، از یک سو، و جنایت‌های رژیم صهیونیستی که رفتار غاصبانه در کشور فلسطین را به نهایت درجه‌ی شقاوت و خباثت رسانیده، و اهانت مکرّر به حریم مقدس مسجدالاقصی و لگدکوب کردن جان و مال فلسطینیان مظلوم، از سوی دیگر، مسأله‌ی اوّل همه‌ی شما مسلمانان است که باید در آن بیندیشید و تکلیف اسلامی خود را در برابر آن بشناسید.

فراخوان بخش بین‌الملل جشنواره عمار منتشر شد

فراخوان بخش بین‌الملل جشنواره ششم با موضوع ویژه «نفوذ غرب در کشورها» و موضوعات فرهنگی، حقوق بشر آمریکایی، جنگ، اقتصاد، علم و تکنولوژی، اجتماعی و جهانی منتشر شد.

تهاجم فرهنگی خطرناکی با تزریق مالی وسیع در حال وقوع است

یکی از مسئولین دولت کارگزاران آن زمان می‌گفت به حق پنج تن که ما روزی مالزی شویم این یعنی رؤیای آنها این است، این جریان وقتی پر و بال و میدان تحرک پیدا می‌کنند با سیاست‌های فرهنگی‌ خود برای خط همسو با نظام جهانی بستر حرکت ایجاد می‌کند و وقتی ساخت اقتصادی را عوض می‌کند این پیام را به نظام جهانی می‌دهد که زمینه آماده است تا یک جریان اصلاح طلب داخل کشور پدید آید پررنگ‌تر از آن چیزی که شوروی 1977 و چین 1972 بود.

برخی می‌خواهند آمریکای از در بیرون رانده‌شده را از پنجره وارد کنند

ملتی که شهید داده و تجربه عینی به زانو درآوردن ابرقدرت‌ها را دارد و مرگ بر آمریکا را در دنیا جا انداخته و با غلبه بر آمریکا صاحب فناوری‌های مختلف در زمینه هسته‌ای و پزشکی شده هم اکنون نمی‌تواند بیاید و بگوید که ما باید دست ذلت به آمریکا بدهیم و گذشته را فراموش کنیم.

برخی تسلیم در مقابل دشمن را آشتی با جهان می‌نامند

امام می‌فرمود فرهنگ استعماری از خود استعمار خطرناک‌تر است و خط نفوذ آمریکا تا زمانی که در داخل حکومت، پایگاه نداشته باشد موفق نخواهد شد. این خط نفوذ می‌گوید شما را باید ارباب‌های خارجی اداره کنند و با کمک آنها همه چیز امکانپذیر است.

استراتژی آمریكا نفوذ مثل خوره داخل انقلاب است

انقلاب همیشه در مسیرش به نواقصی برخورد می كند، در این موقع انسان دو راه دارد یا سازش كند به طور مثال با آمریكا بسازد یا با ارتجاع منطقه بسازد و با شهوتران ها بسازد برای اینكه مخالف نداشته باشد این می شود یك آسایشی كه زحمت در آن نیست اما این انقلاب اسلامی نیست [و باید در مقابل كاستی ها مقاومت كرد و تن به سازش نداد]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.