اگر تحریم‌ها برداشته نشود معامله‌ای در کار نخواهد بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: نظر ما برداشته‌شدن فوری تحریم‌ها بود اما دوستان در اینجا، این موضوع را به شکلی معنا کردند و ما هم مخالفتی نکردیم ولی تحریم‌ها باید برداشته شوند. اگر قرار است تحریم‌ها تعلیق شوند، ما هم اقداماتی را که باید انجام دهیم، در حد تعلیق و نه در سطح اقدام اساسی بر روی زمین انجام خواهیم داد.

اجازه ندهید دشمن بر کشور مسلط شود

امروز استمداد جنبش عدالتخواه دانشجویی از عالمان دینی است تا مثل همیشه با نقش‏ آفرینی تاریخی و به‏ جای خود از تریبون نماز جمعه یا هر تریبون ممکن، مردم را از حقایق مطلع کنند و بستن راه نفوذ دشمن را از مسئولین مربوطه مطالبه نمایند. در شرایطی که برخی می‏کوشند روح استکبارستیزی را در کشور از بین ببرند، تأکید دوباره بر دلایل و اهمیت استکبارستیزی از سوی عالمان دینی اهمیتی دوچندان دارد

دوش آب سرد وسط جنگ

مذاکرات پایان یافته است اما دشمنی دشمن، نه. استفاده از ظرفیت دیپلماسی حتی در قبال دشمن یک بحث است و بار کردن همه مسئولیت‌ها و مشکلات بر دوش مذاکره و معامله با دشمن سر موضع، یک موضوع کاملاً متفاوت. انفعال در حدی که مثلاً وزیر خارجه انگلیس در بازگشت از سفر تهران ادعا کند موضع دولت ایران نسبت به اسرائیل اندکی تغییر یافته، دادن آدرس غلط به حریف است.

شعار مرگ بر آمریکا از دیوارها پاک می شود + عکس

در روزهای اخیر اتفاق جالب توجهی که در سطح شهر تهران افتاده، پاک کردن شعارهای مرگ بر آمریکا از دیوار های شهر است. البته صبح امروز این عملیات پاک سازی به دیوارهای سفارت سابق آمریکا (لانه جاسوسی) نیز رسید و شعارهای مرگ بر آمریکا از دورتادور دیوار سفارت پاک شد.

سینمای ما انقلاب را سانسور می‌‌کند

پژوهشگر و منتقد سینما با تشریح بی اعتنایی سینما به مفاهیم اصلی انقلاب اسلامی از جمله استکبار ستیزی گفت: انقلاب از ابتدا برای سینما مانیفست نداشت.

صلح امام حسن محصول خیانت بود

حجت‌الاسلام قاسمیان: امتیازاتی که عده‌ای پای میز مذاکرات دادند از سوی احمدی‌روشن‌ها، شهریاری‌ها و پایمردی ملت به دست آمده است

استکبارستیزی، مولفه جدایی‌ناپذیر شعر انقلاب

محمود حبیبی‌کسبی، شاعر جوان داشت: یکی از مولفه‌های جدی آموزه‌های انقلاب اسلامی سرخم نکردن در مقابل ظالمی چون آمریکا است

دستور دستگیری به جرم استکبار ستیزی

برخورد و دستگیری کسانی که پیرو منویات رهبری در مسیر مبارزه با استکبار ستیزی امریکا قدم برداشته اند این سوال را در ذهن جاری می کند که آیا پس از توافق وین، دولت یازدهم مخالف ادامه روند استکبار ستیزی و مقابله با امریکا است؟

پادکست: این آمریکا چیست؟

«این آمریکا چیست؟» عنوان شعری از علی محمد مودب است که به صورت اخوانیه ای خطاب به شاعر جنوبی جوان، عبدالحمید انصاری نَسَب سروده شده و نامش جزئی از این شعر شده است. این قطعه دومین اثر از «مجموعه شعر ضد آمریکایی ملل» است که درقالب کتاب و آلبوم صوتی در باشگاه ترانه و موسیقی راه تهیه و تولید و به تدریج منتشر می گردد.

آرمانگرایی نباید احساسی شود

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: مهمترین آسیبی که ما امروز در راستای تحقق آرمان‌هایمان با آن روبه‌رو هستیم، احساسی عمل کردن نسبت به آرمان‌ها، عدم اطلاع از مفاهیم عمیق دینی و ارتباط با کارشناسان و نخبگان دینی است.