سخنران انقلابی جشن مستضعفان!

در پی انتخاب جهانگیری به عنوان سخنران ۲۲ بهمن در شیراز شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس طی بیانیه ای اعتراض کرد:

دلسوزی لکسوس سواران برای مستضعفان

چرا در این شرایط مسئولان با گرفتن جشن تولد در کاخ سعد آباد نمک بر زخم مردم می پاشند؟

فروش نفت را به بخش خصوصی بسپارید

فعالان اقتصادی در نامه‌ای ۳۶ بندی به معاون اول رئیس جمهور خواستار لغو مصوبه‌های خاص دوران تحریم، حذف نظام قیمت‌گذاری دولتی و ایجاد امکان صدور فرآورده‌های نفتی توسط بخش خصوصی شدند.

دولت یازدهم آمارسازی می‌کند

در اطلاعیه دفتر رئیس‌جمهور نهم و دهم آمده است:‌ به رغم افزایش ۱۱۰ درصدی واردات کالا از کشور چین طی سال‌های دولت یازدهم، آقای اسحاق جهانگیری اتهاماتی حیرت‌انگیز را علیه دولت قبل ادعا کرده است.

در مبارزه با فساد جدی هستم

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه من در مبارزه با فساد اقتصادی جدی هستم، گفت: اگر در این دولت فسادی در یکی از دستگاه‌ها رخ دهد، آن وزیر باید از مردم عذرخواهی کند، استعفا بدهد و برود.

قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات

معاون اول رئیس جمهوری قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات را برای اجرا ابلاغ کرد.

مازندران باید به صورت متوزان توسعه یابد

معاون اول رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه نوشهر افزود: هدف این سفر اتخاذ ساز و کارهای ویژه برای رفع مشکلات صنعت و معدن و بررسی مسایل زیست محیطی و آنچه زمینه ساز توسعه صنعت در استان مازندران است می‌باشد.

بحران جدید «کاهش کیفیت آب»

پس از بحران فعلی کمیت آب که به نام بحران آبی می شناسیم، بحرانی پیچیده تر و چالش برانگیزتر به نام «بحران کیفیت آب» پیش روی ماست که برای جلوگیری از گسترش آن، نیاز به اقدام عاجل و اجرای برنامه ای مدون از سوی هر سه قوای کشور داریم.

منبع آمار جهانگیری باید مشخص شود

نماینده مردم تهران در مجلس، با انتقاد از آمارهای هسته ای معاون اول رییس جمهور، گفت: منبع این آمارها باید مشخص شود؛ البته حق اظهارنظر افراد نیز با آمار و ارقام از بین نمی رود.

واکنش توکلی به نظرسنجی جهانگیری

احمد توکلی نماینده مردم تهران در واکنش به اظهارات اخیر معاون اول رئیس جمهور درباره رضایت ۸۰ تا ۸۸ درصدی مردم از نتیجه مذاکرات هسته ای اظهار داشت: صرفنظر از استحکام این ارقام اعلام شده، طرز تلقی معاون اول محترم رئیس جمهور نسبت به موضوع خیلی بد است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.