شرط عجیب وزیر کار برای کارگران

وزیر کارمی‌گوید با وجود رای مثبت دولت و کارگران برای افزایش تنها ۱۰هزارتومان حق مسکن در سال‌جاری حتما باید رضایت کارفرمایان جلب شود تا دولت آن را تصویب کند. برای این منظور در ۵۶ روز گذشته با وجود پیگیری‌های فراوان کارگران، وزارت کار نشست نهایی را برگزار نکرد و آن را به هفته آخر حضور دولت دهم موکول کرد.

آرزوی وزیر کار دولت دهم

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: آرزوی من اجرای طرح پزشک خانواده، نظام ارجاع و کاهش هزینه درمان مردم است.

جزئیات نامه‌نگاری کارگران با وزیر کار

۲۲ روز مانده به پایان کار دولت دهم، ۳ نماینده کارگران کشور در شورای عالی کار نامه ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نوشتند و از وی خواستند به عنوان نماینده دولت وعده اردیبهشت ماه امسال رئیس جمهور درباره افزایش حق مسکن و حق بن نقدی حدود ۱۲ میلیون کارگر و مشمول قانون کار را عملی کند.

شروط افزایش حق مسکن و بن نقدی کارگران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آستانه آخرین روزهای فعالیت دولت دهم وعده داد نشست شورای عالی کار به منظور افزایش حق مسکن و حق بن نقدی کارگران در نیمه دوم تیرماه را برگزار و با توافق نهایی کارگران و کارفرمایان، مصوبه جدید شورا را در این باره اعلام کند.

آخرین وزیر احمدی‌نژاد رای اعتماد گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) پس از بررسی صلاحیت اسدالله عباسی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به او رای اعتماد دادند.

وزیر پیشنهادی کار کیست؟

وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اهم برنامه‌ها و سوابق اجرایی و تقنینی خود را برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشریح می‌کند.

کف حقوق مستمری بگیران 700 هزار تومان شد

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال کف حقوق همه مستمری بگیرانی که تمام وقت بوده‌اند 700 هزار تومان خواهد بود. اسدالله عباسی ، در پاسخ به این پرسش که اعمال افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از چه زمانی صورت می‌گیرد؟ به خبرنگار تعاون و اشتغال ایسنا، گفت: این افزایش از […]

حق مسکن و بن کارگری افزایش می‌یابد

سرپرست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص افزایش حق مسکن و بن کارگری گفت: حق مسکن و بن کارگری در دستمزد ۹۲ به زودی با حضور شرکای اجتماعی در جلسه شورای عالی کار تعیین خواهد شد.

احمدی‌نژاد، عباسی را به لاریجانی معرفی کرد

احمدی‌نژاد طی نامه‌ای به رئیس مجلس عباسی را به عنوان وزیر پیشنهادی وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی کرد.

اعلام حداقل حقوق دریافتی امسال كارگران

رای سال جاری و با لحاظ تمام مزایایی که برای کارگران در نظر گرفته شده، حداقل مزد ماهانه یک کارگر به علاوه حق اولاد (دو فرزند) به اضافه کمک هزینه مسکن و نیز کمک هزینه اقلام مصرفی (بن نقدی) در مجموع ۶ میلیون و ۲۹۵ هزار و ۵۰۰ ریال است

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.