درخواست دولت‌مردان «روحانی» از مردم

اعضای دولت یازدهم از همگان خواستند تا با توجه به شرایط اقتصادی کشور و لزوم صرفه جویی، از درج آگهی های تبریک و ارسال گل برای مسئولان دولتی خودداری کنند.

تذکر «انتخاباتی» دفتر مقام معظم رهبری به رسانه‌ها

به روزنامه های: همشهری، ايران، اطلاعات، و كيهان و هر مجله و نشريه ديگری كه از بيت المال و اموال عمومی استفاده می كنند تذكر داده شود كه به هيچوجه حق ندارند در امر انتخابات رياست جمهوری بمثابه‌ی ارگان يك جناح و يا جريان خاص عمل نمايند و ورود آنها در امر انتخابات بايد صرفاً در چارچوب اصل انتخابات باشد.

زنده باد بهار یا ناهار؟!

برخلاف تصور باطل برخی مدیران ارشد اجرایی کشور شاید چنین بازی‌های پوپولیستی در کوتاه‌مدت برای اقناع افکار عمومی پاسخ دهد اما بدیهی است در گذر زمان و با افشای چهره حقیقی آن افراد و شکل‌گیری یک هوشیاری عمومی در کشور آن مدیران فرصت‌طلب با جواب رد قاطع مردم مواجه خواهند شد.

اختلاف نظر چند صد میلیاردی در بودجه مجلس دوباره خبرساز شد+ سند

آیا یکبار مقامات سه قوه اعلام کردند که در مسافرت به خارج از کشور ارز ماموریتی دریافت نمی کنند؟ چرا باید وکلای مجلس حج مستحبی بروند؟ بودجه مجلس در سال گذشته حدود 170 میلیارد تومان بود که به 700 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد درحالیکه مجلس نباید با این کار به بار هزینه های دولت اضافه کند.

احمدی‌نژاد: جلوی این بی عقلی‌ها را بگیرید

حتی اگر یک ریال هم از بیت المال صرف این مراسم شده باید برگردانده شود.

در اقتصاد مقاومتی هدیه ۲۰میلیونی چه معنایی دارد؟

این خبر قصه جایزه به یک دانش‌آموز همیشه تنبلی را به یاد می‌آورد، زمانی که ۱بار همه ضعیف عمل می‌کنند، او به نسبت خودش، نتیجه خوبی به دست می‌آورد و مورد تشویق معلمانش که حول شده‌اند قرار می‌گیرد.

روی زمین ماندن دغدغه رهبری اینبار در بجنورد + گزارش تصویری

چند روز است منتظر فرصتى بودم كه اين گلايه را هم عرض بكنم. آن گلايه اين است كه من وقتى توى خيابانهاى كرمانشاه رفتم، ديدم به شكل غير متعارفى عكسهاى بزرگى از چهره‌ى اين حقير در مسير نصب شده – به افراط، به اسراف – حتّى به نظرم در راه پاوه كه ميرفتيم، من ديدم در بعضى جاها توى جاده هم عكس نصب كرده‌اند.

دستگاه دولتی که مبل نیم‌میلیارد تومانی می‌خرد!

تنها دستگاه دولتی که تاکنون برای خرید مبل نیم‌میلیارد تومانی از صنایع دستی اقدام کرده است، مشخص شد.

دلارهایی که به بغض بیت‌المال پوزخند می‌زنند!

شکی نیست که فوتبال از معدود پدیده‎‎های عصر جدید است که می‌‎تواند میلیون‎‌ها نفر را متفق یا متفرق کند؛ بخنداند یا بگریاند؛ بخواباند یا بیدار نگاه دارد. امروز فوتبال به مثابه یک امر مدرن جای لوگوس را که‌‌ همان قدرت الهی …

آقایان! «دختر رالی باز» نماد زن ایرانی نیست!

آقایان دست اندرکار امور سینمایی کشور! لطفا چند دقیقه‌ای از اوقات روزانه خود را به شنیدن و خواندن گزارش‌ها و اخبار رسانه‌های آمریکایی، اروپایی، صهیونیستی و نیز دقایقی را به رصد گزارش‌ها و اخبار رسانه‌های منطقه اختصاص بدهید، تا از جایگاه و نقش برجسته‌ای که زنان مسلمان کشورمان در تحولات عمیق و ضد استکباری این روز‌ها در منطقه و جهان داشته و دارند باخبر شوید..