اسرائیل به بمب اتم نیاز دارد

نامزد تندرو جمهوری‌خواه انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا در اظهاراتی متناقض توافق هسته‌ای با کشورمان را فاجعه‌ای بزرگ خواند و مدعی شد، رژیم صهیونیستی مجبور است، برای دفاع از خود سلاح هسته‌ای داشته باشد.

سوریه تاوان مقابله بااسرائیل رامی دهد

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: کشورهای غربی، رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع منطقه مسئول آوارگی ده میلیون سوری هستند.

هدف نتانیاهو از مخالفت با برجام چیست؟

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از مخالفت‌ها و سنگ‌اندازی‌های خود در برابر توافق هسته‌ای ایران هدف بزرگتری را دنبال کرده و آن سرمایه‌گذاری بر روی انتخابات آتی ریاست‌جمهوری آمریکا بوده است.

تل‌آویو حصارکشی مرز اردن را هم آغاز کرد

رژیم‌ صهیونیستی از روز یکشنبه حصارکشی مرز خود با اردن را که به بهانه مقابله با ورود احتمالی پناهجویان صورت می‌گیرد، آغاز کرد.

مادر نوزاد فلسطینی سوخته شهید شد

مادر یک نوزاد فلسطینی سوزانده شده که منزل آنها به دست شهرک‌نشینان صهیونیست آتش زده شد، بر اثر شدت جراحات ناشی از سوختگی به شهادت رسید.

افشاگری ژنرال سابق صهیونیست

یک ژنرال بازنشسته ارتش اسرائیل با اشاره به سرعت تغییرات کنونی و چالش های بسیار پیچیده که ارتش اسرائیل با آن دست به گریبان است، از آینده دشوار و مبهم ارتش این رژیم پرده برداشت.

دشمنی آمریکا با ما تمام شدنی نیست

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: خط قرمز آمریکا رژیم اشغالگر اسرائیل است و ما با رژیم کودک‌کش اسرائیل مشکل داریم

نفوذ گسترده اسرائیل در آذربایجان

اورخان محمداف، انقلابی آذربایجانی گفت: در مقایسه با اسرائیل و ترکیه، ایران فقط کارهای تجاری در آذربایجان انجام می داد و انتقال ایدئولوژی و گفتمان در کار نبود. در حالی که مردم تشنه گفتمان انقلاب بودند.

هیئت ترکیه‌ای به تل‌آویو می‌رود

یک هیئت ترکیه‌ای قرار است این هفته برای اولین بار پس از حمله سال 2010 به کشتی «ماوی مرمره»، برای دیدار با مقامات اسرائیلی به تل‌آویو سفر کند.

نزدیکی عربستان و اسراییل بخاطر برجام

جان بولتون نماینده دولت بوش در سازمان ملل و از چهره‌های شاخص نومحافظه‌کاران در آمریکا گفت که «برجام» سبب نزدیکی سعودیها و اسرائیلیها شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.