عکس: مشایی این روزها کجاست؟

در روزهای اخیر شایعه ای در حال دست به دست شدن بود که حکایت از بازداشت شدن اسفندیار رحیم مشایی می داد.

هم نظری هاشمی رفسنجانی با لیدر جریان انحرافی

سیاست رسمی جمهوری اسلامی تعیین تکلیف برای فلسطین از جانب فلسطینیان ساکن آن‌جا قبل از 1948 (تشکیل اسرائیل) و آواره‌های فلسطینی است تا آن‌ها در مورد سرنوشت یهودیان مهاجر تصمیم‌گیری کنند، حال سوال این‌جاست که آقای هاشمی چه اصراری بر تغییر این سیاست جمهوری اسلامی دارد؟ این تغییر موضع جمهوری اسلامی از جانب پدر جریان مدعی اعتدال با چه نیتی صورت می‌گیرد؟

نقش خاتمی در فتنه، هدایت و رهبری بود

آقای خاتمی در فتنه نقش داشته و نقش او کاملا حساب‌شده بوده است و در فتنه هدایت و رهبری داشته اما بالاخره نظام ملاحظاتی داشت که کاری را که در قبال بقیه انجام داد درباره او اجرا نکرد.

ادعای حمله افراد ناشناس به مشایی

دوستان بهاری! این لباس‌شخصی‌های شیطانی منحرف بی‌بصیرت امشب حمله کردند به مهندس مشایی.

پای مشائی به پروژه «لاله» باز شد

سرانجام حدس و گمان‌ها در مورد دخالت مستقیم بخشی از دولت دهم در پروژه «لاله» صورت رسمی به خود گرفت. طباطبائی‌نژاد، رئیس مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی دیشب در «هفت» اعلام کرد که شمقدی از دفتر مشائی قرار بوده پول به «لاله» تزریق کند.

محکومیت «سلیمی‌نمین» کاهش یافت

ونده به شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر مستقر در دادگاه انقلاب ارجاع شد و دادگاه با توجه به شرایط خاص موکلم با استناد به تبصره 2 ماده 22 قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مصوب سال 81، 91 روز حبس موکلم را به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جزای نقدی تبدیل کرد.

احمدی‌نژاد و مشایی به دفتر «رئیس‌جمهور سابق» رفتند

محمود احمدی‌نژاد در اولین روز کاری بعد از ریاست‌جمهوری، به ساختمان لادن که همان دفتر رئیس‌جمهور سابق نامیده می‌شود، حضور یافت.

مشایی: رئیس‌دفتر احمدی‌نژاد باقی می‌مانم

رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور سابق درباره برنامه خود پس از اتمام دولت گفت: آقای احمدی‌نژاد بعد از ریاست جمهوری دفتری خواهد داشت و ما نیز با ایشان می‌رویم و اینجانب باز هم رئیس‌دفتر آقای احمدی‌نژاد هستم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.