جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

مسلمانان مخفی در هالیوود

بخش ره‌یافتگان نمایشگاه قرآن تازه‌مسلمانان و توابینی را از ایران و سراسر جهان معرفی می‌کند که «ویل اسمیت» هالیوودی و «سلطان موز» هم در بین آنها هستند.

چرا رهبران آذربایجان پس از آزادی فوت می‌کنند؟

چند تن از رهبران اسلامگرای آذربایجان مدتی بعد از بازداشت در زندان بیمار شده و به طرز مشکوکی فوت کردند. عبدالله‌اُف معتقد است که گروهی در رژیم آذربایجان برنامه‌هایی برای مسمومیت مخالفان دارند.

وقتی همه از اخوانی‌ها می‌ترسند

سردبیر روزنامه القدس العربی نوشت کشورهای حوزه خلیج فارس از تسلط اخوانی ها بر مصر، تونس و سودان و تلاش آنها برای تسلط بر اردن، یمن و سوریه می ترسند و معتقدند آنها بدین ترتیب در محاصره محور اخوانی‌ها قرار می گیرند و به سقوط تهدید خواهند شد.

تصور سازگاری آمریکا با حرکتهای اسلامی تصوری خطاست

هرجا که اسلام و اسلام گرا‌ها باشند، امریکا با همه وجود تلاش خواهد کرد تا آن‌ها را از بین ببرد و البته در ظاهر هم لبخند خواهد زد.این موضوع باید با صراحت اعلام شود زیرا هرگونه تصوری مبنی بر اینکه استکبار جهانی به سردمداری امریکا ممکن است با حرکتهای اسلامی کنار بیاید، خطا است.

نارضایتی سران عرب از روی کار آمدن اسلامگرایان در مصر

سه تحلیلگر برجسته لبنانی با اشاره به وجود اختلاف نظرکشورهای عربی با اسلام گرایان مصری تاکید کردند: سران کشورهای خلیج فارس ازروی کارآمدن اسلام گرایان در مصرخرسند نیستند چراکه عقیده دارند پیروزی آن‌ها تأثیر گسترده‌ای در منطقه به خصوص کشورهای عربی مخالف دیدگاه خود خواهد داشت.

لوموند: بهار عربی نه، بهار اسلامگرایان

یک روزنامه فرانسوی تأکید کرد بهار عربی معنا ندارد و باید عنوان «بهار اسلامگرایی» را به تحولات اخیر خاورمیانه داد.

اسلام‌زدایی از پیکره آذربایجان؛ اراده‌ای خاموش

در ماه‌های اخیر، سیاست‌های محدودگرانه و فشار بر اسلام‌گرایان آذری، تشدید شده‌اند.

خودکشی به سبک تونسی با طناب اپوزیسیون ایرانی

نه از گروه‌ها صدایی بلند شد و نه رسانه‌ها و روزنامه نگاران از من حمایت کردند. در یک لحظه دیدم تنها شده‌ام. در مقابل ۶ هزار مسجد که حکم قتل مرا داده‌اند. من بودم و کسانی که می‌گفتند خطر اسلامگرا‌ها آن قدر جدی نیست و… حالا خاموش شده بودند

وحشت آمریکا و تل‌آویو از پیروزی اسلام‌گراها

پیروزی اسلامگرایان مصر باعث موضع گیری این احزاب علیه اسراییل و حامیان این رژیم شده است… چراکه این احزاب به میراث حسنی مبارک و نحوه رابطه وی با رژیم صهیونیستی وقعی نخواهند گذاشت و فلسطین را یک کشور عربی و سرزمین آن را متعلق به مردم مظلوم فلسطین می‌دانند.

پیروزی اسلامگرایان در سومین مرحله انتخابات پارلمانی مصر

جریان اسلامگرای مصر در سومین مرحله انتخابات پارلمانی این کشور مانند دو مرحله گذشته بیشترین کرسی‌ها را کسب کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.