چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

کلیپ/ گفتگو متفاوت با «داماد شمخانی» که خود را پیمانکار جا زده است…

۱۰۰۰ متر خلاف ساخته‌م، ۶میلیارد جریمه‌ش رو هم می‌دم/ شاید یکی ۴سر عایله داشته باشه، نمیشه که مجبورش کنید ۳طبقه بسازه!
دوربین مخفی سری هم به ویلای دختر وزیر سابق در لواسان زده است!

رد پای اسلام آمریکایی؛ از صنعا تا منا

بخش مهمی از جهان اسلام، درگیر مسائل بغرنج و خسارت باری شده است… در همه‌ی این مسائل، به‌نوعی شاهد نقش‌آفرینی دولت‌هایی در پوستین اسلام هستیم که متفقاً در جهت تقویت برنامه‌ریزی آمریکا و هم‌پیمانانش حرکت می‌کنند.

روح الله رشیدی

انقلاب در دامِ «ارتجاع»

ارتجاع، بازگشت به موقعیت و وضعیت کهنه، فرسوده و ناکارآمد است. و انقلاب، یعنی عبور از آن موقعیت و وضعیتِ کهنه. یعنی پیشرَوی و نوشدگی. انقلاب اسلامی، هم عبور از اسلامِ وارفته‌ی بی‌خاصیت و تشریفاتی بود و هم عبور از مشهوراتِ تخدیرکننده‌ی تحمیل‌شده توسط غربی‌ها. عرض‌اندامی بود واقعی، هم در برابر «اسلامِ آمریکایی» و هم در برابر «آمریکا». انقلاب، هم، از تفاسیر کهنه‌ی متحجرین مسلمان‌نما عبور کرد و هم از تلقی بُزدلانه‌ی «زندگی بدون آمریکا ممکن نیست.»

مستندات حمایت لندن و ریاض از فرقه شیرازی

فرقه شیرازی‌ در واقع یک جریان سازمان یافته‌ و یک حزب سیاسی است که اهداف سیاسی خاص را دنبال می‌کند. این جریان یک حزب دینی نیست بلکه حزبی سیاسی با شعارها و پوشش دینی است که به دنبال اهداف سیاسی می‌رود و از طرف بیگانگان حمایت کامل و گسترده تبلیغاتی، رسانه‌ای و مالی می‌شود.

«اسلام رحمانی» سامی یوسف

محتوای همه آهنگ های سامی یوسف در سال های اخیر بر صلح و دوستی تاکید داشته. اینکه همه خوبند. من خوبم. تو خوبی. ما خوبیم. آن ها خوبند. فضایی گل و بلبل که می گوید «همه چی آرومه، ما چقد خوشبختیم»

مستند اسلام در برابر اسلام منتشر شد

در مستند «اسلام در برابر اسلام» به چند نمونه از نمادهای اسلام آمریکایی اشاره شده است.

فرا زمانی‌بودن اندیشه امام(ره)

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی خود در بیست‌وششمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) بیاناتی مهم و تاریخی مطرح فرمودند.

اگر امام بود جرائت ساخت چنین برج و بارویی داشتید؟

روزگذشته جمعی از مدیران رسانه‌ها با حضور در حرم امام خمینی از پروژه ساخت و ساز حرم بازدید کردند و برای اولین بار عکس‌هایی از صحن‌های جدید حرم در فضای مجازی منتشر شد. تصاویری که گویای فاصله میان آرمان‌های خمینی کبیر و سازه‌های عظیمی و زیبایی است به اسم او ساخته شده است.

تشیع انگلیسی دسیسه صهیونیستی برای براندازی است

پس از جنگ تحمیلی، شیعه انگلیسی توسط اسراییل غاصب به عنوان جنگ نرم برای مقابله با انقلاب امام راحل و روحانیت شیعه در ایران شکل گرفت و ترسیم این دسیسه در ایران توسط دشمنان با هدف براندازی انقلاب اسلامی شکل گرفت، چراکه انقلاب امام نه تنها در ایران و بلکه در کل جهان گسترش یافت و این خطر بزرگی برای دشمنان اسلام به شمار می‌آمد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.