تو رو خدا لخت‌تر نشو!

این عبارات، جزو معنادارترین عباراتی است که درباره‌ی کردار آقامیری خوانده‌ام. کردار آقامیری و امثال آقامیری که می‌خواهند دین را به‌گونه‌ای ابراز کنند که باب طبع بشر متوسط شهری باشد، از سنخ “تسخیر” است، نه “تبشیر”

بیدار شدیم!

آقامیری یا طلبه‌هایی که این مسیر را طی می‌کنند و فقط در جهت جذب حرف‌های ظاهراً جذابی می‌زنند و از هر کاری برای معروف شدن دریغ نمی‌کنند، سلیقه خود را بیان می‌کنند و حرف‌های آن ها اگرچه زیبا به نظر می‌رسد امّا برای مخاطب، نتایج مخرب و زیان باری به همراه دارد.

آقای اسلام رحمانی!

این روحانی جوان، در حال انتشار تفکری ست که هرچند در نگاه اول به ظاهر برای مخاطبان خصوصاً نسل جوان، زیبا به نظر می‌آید اما نتایج فاسد و مخربی در پی‌خواهد داشت زیرا …

«اسلام رحمانی» سامی یوسف

محتوای همه آهنگ های سامی یوسف در سال های اخیر بر صلح و دوستی تاکید داشته. اینکه همه خوبند. من خوبم. تو خوبی. ما خوبیم. آن ها خوبند. فضایی گل و بلبل که می گوید «همه چی آرومه، ما چقد خوشبختیم»

«اسلام رحمانی»؛ ابداع روشنفکران غربی

رئیس مؤسسه فتوح اندیشه گفت: عبارت «اسلام رحمانی» غلط و عبارتی متناقض‌نما است و روشنفکران با طرح آن تلاش دارند ساحت سخت‌افزاری دین از جمله جهاد و امر به معروف و نهی از منکر را از اعتبار ساقط کنند.

هدف سکولارها از اسلام رحمانی چیست؟

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت:مهمترین هدف گفتمان‌های سکولاری از جمله «اسلام رحمانی» این است که در صدد حذف دین به معنای واقعی و ولایت فقیه به لحاظ سیاسی در جامعه اسلامی هستند.

«اسلام رحمانی» پیش‌فرض غلطی است

قائم‌مقام فرهنگستان علوم اسلامی قم گفت: اسلام رحمانی پیش‌فرض غلطی است چرا که به نظر می‌رسد این اسلام در برابر اسلام مبارزه‌طلب و خشونت‌گرا قرار دارد، در حالی که ما در اسلام چنین قرائتی نداریم!

اسلام رحمانی، اسلام متحجران است

یک عمر تلاش کنی که پای عدالت را از دین کوتاه کنی و اسلام را در محدوده مسائل فردی و خصوصی به زنجیر بکشی و بعد به یک باره یاد امام بیفتی و از صحیفه نور کُد بیاوری و راه به راه مصاحبه و سخنرانی و… کنی که ما بیداریم و نمی‌گذاریم میراث آن امام سفر کرده به دست متحجّرین پایمال شود! زهازه. حبذّا. آفرین. براوو. هورا. شما و امام؟! شما و مبارزه با تحجّر؟ اگر شما به میدان مبارزه با تحجّربیایید میدان به کجا برود؟!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.