حسن رحیم‌پور ازغدی

عربستان هم از تشیع انگلیسی حمایت می‌کند

در واقع امروز توطئه آنها این است که مذهب را به شکل ادا و اطوار درآورند که با حقوق، عدالت، خانواده، روابط بین الملل و تعلیم و تربیت کاری ندارد و در سبک زندگی تأثیر نگذارد و آنها با ریش و چادر و سینه زنی و روضه خوانی افراد کاری ندارند.

عامل اصلی فعالیت‌های تروریستی در غرب

مهاجرین مسلمان در اثر تبعیض‌های شدید اجتماعی، عطای زندگی مرفه در کشورهای غربی را به لقای آن بخشیده و با رضایت خویش جذب گروه‌های افراطی و تکفیری می‌شوند و در کمال تعجب همگان،تحمل شرایط جنگی را به زندگی در شهرهای مدرن اروپایی ترجیح می‌دهند.

اروپا چه تعداد مسلمان دارد؟

حجت الاسلام رمضانی گفت: وجود بیش از پنجاه میلیون مسلمان در اروپا، یک حقیقت است که به‌ناچار اشخاص مغرض را در برابر این واقعیت خاضع خواهد ساخت.

واکنش غیرمنتظره به «نامه سرگشاده» رهبر ایران

«… آنچه به راستی غیرمنتظره است، خبررسانی گزینشی و سانسور آشکار در رسانه هایی است که با ادعای اطلاع رسانی دقیق و آزادی بیان بر افکار عمومی غرب حکومت می کنند.»

بازی با مقدسات شوخی‌بردار نیست

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بازی با مقدسات شوخی‌بردار نیست، گفت: حادثه تاسف‌بار اهانت به رسول خدا(ص) توسط نشریه فرانسوی پروژه صهیونیست‌ها برای موج جدید اسلام‌ستیزی، اسلام هراسی و ترویج تنفر مذهبی است.

اسلام و مسلمانان در جام جهانی 2014 برزیل

هم‌زمان با برگزاری بیستمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال، فعالان مسلمان از سراسر دنیا به منظور تغيير افكار انحرافي نسبت به اسلام ، معرفی چهره واقعی اسلام،دعوت به این دین الهی و ارائه خدمات به مسلمانان برنامه‌های متنوعی را ترتیب داده‌اند.

خروج اجباری مسلمانان از غرب آفریقای مرکزی

سازمان ملل می‌گوید بیش از ۹۵۰ هزار نفر در جریان خشونت‌ها در آفریقای مرکزی آواره شده و هزاران تن نیز جان خود را از دست داده‌اند.

اجرای اپرای‌ ضداسلامی در فرانسه + عكس

اپرایی ضداسلامی با نام «شجاعان هندی»، مدتی است در شهرهای مختلف فرانسه به اجرا درآمده و اعتراض مسلمانان را برانگیخته است.

افراط‌گرايی، مفهوم سازی جدید غرب

هر چند ادعا مي‌شود که القاعده و گروه‌هاي تروريستي، محور افراط‌گرايي هستند، اما در نهايت، غرب دامنه اين واژه‌سازي را چنان گسترش داده که جبهه مقاومت را برابر با افراط‌گرايي معرفي کرده و چنان عنوان مي‌دارد که هر جريان و گروه و کشوري که به مقابله با خواسته‌هاي غرب بپردازد، افراطي است و جهانيان بايد به مبارزه با آن بپردازند!

«آنگولا» دین اسلام را غیر قانونی اعلام کرد

آنگولا اولین کشور در جهان است که دین اسلام را غیر قانونی اعلام کرد و قصد دارد تا تمامی مساجد در این کشور را تخریب کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.