پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

از پاره پاره شدن فلسطین جلوگیری می‌کنیم

دبیر انجمن بین‌المللی ضد صهیونیست تاکید کرد: با حمایت از جنبش جهاد اسلامی و گروه‌هایی که خط و مشی جهادی دارند، از پاره‌ پاره شدن کشور فلسطین جلوگیری می‌کنیم.

109 نماینده خواستار برکناری یونسی شدند

امضاهای تذکر نمایندگان به رئیس جمهور درباره اظهارات اخیر علی یونسی به 104 امضا افزایش یافت.

۵دلیل بنیادین تعارض داعش با اسلام ناب

مشابهت‌سازی میان داعش با اسلام ناب محمدی(ص) ادعایی بی‌دلیل است که فاقد هر گونه مبنای منطقی و تاریخی است و شواهد متعددی اثبات می‌کند میان این دو نه تنها هیچ نسبتی وجود ندارد، بلکه داعش گروهی است که بر خلاف اسلام عمل می‌کند.

حسن رحیم‌پور ازغدی

عربستان هم از تشیع انگلیسی حمایت می‌کند

در واقع امروز توطئه آنها این است که مذهب را به شکل ادا و اطوار درآورند که با حقوق، عدالت، خانواده، روابط بین الملل و تعلیم و تربیت کاری ندارد و در سبک زندگی تأثیر نگذارد و آنها با ریش و چادر و سینه زنی و روضه خوانی افراد کاری ندارند.

سینمای ایران اخته و بی اثر است‎

منتقد سینمای ایران، در جلسه نقد و بررسی فیلم ضد اسلامی تک تیرانداز آمریکایی، با بیان این که برای سینمای ایران که تا این میزان اخته و بی اثر است، متأسفم گفت: شهیدان تا سال های سال برای ما تاریخ هستند و آمریکایی‌ها اگر یک صدم این ها را داشتند مغزها را بمباران می‌کردند.

دومینوی اخراج دانشجویان ایرانی از دانشگاه نروژ تا کالج ماساچوست

تنها چند روز پس از کشتار بی‌رحمانه سه دانشجوی مسلمان در شهر «چپل هیل» از ایالت کارولینای شمالی، پرده‌ای دیگر از خصومت‌های بی‌پایان یانکی‌ها علیه دانشجویان مسلمان ایرانی به نمایش درآمد!

از اسلام‌هراسی زمینه‌ای برای وحدت ایجاد کنیم

رئیس خانه کاریکاتور ایران معقتد است: می‌خواهند با ایجاد این تصویر و نزاع‌های داخلی بین گروه‌های اسلامی مخاطبانشان را از اصل اسلام دور و منزجر کنند.

در آمریکا تیراندازی و تروریسم چگونه تقسیم‌بندی می‌شود؟

کاربران شبکه‌های اجتماعی به بهانه کشته شدن سه جوان مسلمان در جنایت چپل‌هیل آمریکا، سکوت رسانه‌های غرب را به باد انتقاد گرفته‌اند و با تصاویر و ادبیات متفاوت و متنوع، به سهم خود سکوت رسانه‌ای را شکسته‌اند.

فیلم:پاسخ جوانان‌انگلیسی به نامه رهبر انقلاب

نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، با واکنش های مختلفی در سطح جهان مواجه شده و مورد توجه بسیاری از جوانان و اندیشمندان قرار گرفته است.

جوانان غرب جسارت شنیدن حقیقت را دارند

غربی ها تاریخ را تحریف کرده اند و از تمدن اسلامی و افریقایی و امریکایی لاتین چهره ای نادرست نشان داده اند. آمریکای لاتین ۷ تمدن داشت در حالی که آنها را وحشی نشان می دهند و یا آفریقا به خصوص در شمال افریقا چند تمدن وجود دارد حال آنکه این مردم را بی تمدن قلمداد می کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.