احمدی مقدم مشاور عالی فیروزآبادی شد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حکمی، «سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم» را به سمت مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور امنیتی و انتظامی منصوب کرد.

پلیس مبارزه با جرایم‎اقتصادی تشکیل می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی از تشکیل پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: یک سوم پرونده‌های ورودی به کلانتری‌ها منجر به صلح و سازش می‌شود.

ناگفته‌های حصر در رمز عبور

هشتمین شماره «رمز عبور» در ۱۶۰ صفحه و با تیتر اصلی «ناگفته‌های حصر» منتشر شد.

ضرورت تشکیل پلیس اقتصادی

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ضرورت تشکیل پلیس اقتصادی در کشور گفت: مجرمین از خلاءها و ضعف‌های قانونی استفاده می‌کنند و قوانین ما تخلفات را صورت می‌دهند.

ایجاد امنیت پایدار در سطح شهر تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با افزایش گشتی‌ها در محلات از 170 به 400 گشتی در حوزه کلانتری توانسته‌ایم اقدامات مفیدی در ایجاد امنیت پایدار در سطح شهر تهران به وجود آوریم.

یک‌چهارم سرقت‌ها مربوط به تهران‌بزرگ است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: تهران بزرگ در بالاترین رتبه سازمانی در بین استان‌ها قرار گرفته است در حالی که بیشترین چالش‌ها و جرایم را دارد و یک چهارم سرقت‌ها مربوط به تهران بزرگ می‌شود.

به نژادپرستی در نیروی انتظامی پایان دهید

صرف نظر از اینکه این دست رفتارها در هیچ جای دنیا قابل توجیه و پذیرفته شده نیست، برای انقلاب اسلامی به طریق اولی زیبنده نیست در کنار برخوردهای تحقیرآمیز مستمر در اداره‌جات مربوط به اتباع خارجی، هر از گاهی کلیپی از یک مامور انتظامی منتشر شود که یا بازداشت شدگان را مجبور می کند خودشان را کتک بزنند یا تنبیه بدنی شان می کند یا با فحش و ناسزا شخصیت آنها را زیر پا بگذارد. اینکه در آخرین کلیپ منتشر شده، مامور انتظامی شخصا اقدام به فیلمبرداری از اقدامات شرم‌آور خود نموده نشانگر عدم عزم ساختاری نیروی انتظامی برای برخورد با رفتارهای نژادپرستانه است.

جبهه دیپلماسی یک جبهه بسیجی است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: جبهه دیپلماسی یک جبهه بسیجی است و آنها نیز در برابر دشمن باید ایستادگی کنند.

مبارزه با فساد مهمترین عامل بقا حکومت‌هاست

فرمانده ناجا تصریح کرد: مبارزه با فساد یکی از مهمترین عوامل بقا و حیات حکومت‌هاست همچنین کارآمدی در کنار مبارزه با فساد یکی دیگر از این عوامل است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.