مصر با اسرائیل همپیمان شد

مشاور نخست وزیر پیشین دولت حماس در غزه، ضمن متهم کردن مصر به همپیمانی با اسرائیل،‌ تأکید کرد که قاهره با ایدوئولوژی مقاومت مخالف است.

«پیشنهاد ننگین» عربستان به حماس

منابع مطلع از تلاش تخریبی عربستان علیه ایران خبر دادند و اعلام کردند ریاض به حماس پیشنهاد کرده است در مقابل جدایی از ایران، محاصره غزه از طریق مصر و گذرگاه رفح برداشته خواهد شد.

صهیونیست‌ها خطوط قرمزرا زیرپا گذاشته‌اند

اسماعیل هنیه از رهبران ارشد حماس تاکید کرد: هرگز اجازه پایمال کردن حقوق فلسطینیان را نمی دهیم و این حقوق امانتی در دستان ما هستند.

پایان محاصره غزه شرط حماس برای آتش‌ بس

معاون رئیس دفتر سیاسی حماس: دستیابی به آتش بس دائم با رژیم صهیونیستی تنها از طریق پایان محاصره غزه ممکن است.

حمله جنگنده‌های اسرائیل به منزل هنیه

شاهدان عینی با بیان اینکه این منطقه، منطقه مسکونی پرجمعیتی است، گفتند که منزل هنیه تا حد زیادی تخریب شد و ساختمان‌های اطراف آن نیز صدمه جدی دیدند.

خالد مشعل: آرزوی من شهادت است

خالد مشعل اندکی پس از ورود به غزه از طریق گذرگاه رفح گفت :« از خدا می خواهم که شهادت را در سرزمین فلسطین و غزه روزی من کند».مشعل که اندکی پس از ورود از مصر به گذرگاه رفح در غزه سخن می گفت ، برای بازدید از خودروی احمد جعبری فرمانده شاخه نظامی جنبش حماس که در حمله هوایی اسرائیل کشته شد راهی مکان استقرار خودروی منهدم شده جعبری شد.

چامسکی با هنیه دیدار کرد

«نوام چامسکی» اندیشمند آمریکایی که به غزه سفر کرده است با نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین دیدار و مسائل مهم را بررسی کرد.

هنیه خواستار عذرخواهی آمریکا شد

نخست وزیر دولت منتخب فلسطین با محکوم کردن پخش فیلم موهن به ساحت مقدس رسول گرامی خدا(ص) در آمریکا از مقامات این کشور خواست ضمن عذرخواهی رسمی از مسلمانان، عوامل این فیلم را نیز به پای میز محاکمه بکشانند.

استقبال حزب‌الله از سخنان مرسی درتهران

دولت منتخب فلسطین و حزب الله لبنان در موضع گیری های جداگانه از اظهارات مرسی رئیس جمهور مصر در اجلاس عدم تعهد در تهران پیرامون فلسطین استقبال کردند.