نگاه مطلق و ریسک روحانی در سیاست‌خارجی

مهدی مرادی-روحانی در طول تبلیغات انتخاباتی تمرکز گسترده‌ای بر سیاست خارجی کشور داشته و به طرح موضوعات و انتقادات گسترده به سیاست خارجی دولت قبل داشت درحالی که رویکرد در پیش گرفته شده دولت روحانی خالی از انتقادات جدی نبوده و نیست.

نامه ۷ نماینده‌مجلس به قاضی‌ پرونده مهدی‌هاشمی

اصل 165 قانون اساسی مقرر می دارد: «محاکمات علنی انجام می­شود و حضور افراد بلامانع است. مگر آن که به تشخیص دادگاه علنی بودن آن منافی عفت عمومی، یا نظم عمومی باشد. یا در دعاوی خصوصی طرفین دعوا تقاضا کنند که محاکمه غیرعلنی باشد.». به نظر می‌­رسد هیچ کدام از موجبات غیرعلنی بودن دادگاه در مورد این پرونده وجود نداشته و از این رو، برگزاری غیرعلنی جلسات دادگاه، وجاهت قانونی نداشته‌ ­باشد

جیش‌الظلم می‌داند چگونه موشک‌بارانش کردیم

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه بعد از شهادت 14 نیروی مرزی توسط جیش‌الظلم، همه آنان را در یک منطقه محاصره و طوری موشک‌باران کردیم که هیچکدام‌شان زنده نماندند، گفت: این بار تنها به خاطر جان سربازانمان مثل گذشته عمل نکردیم.

هدف اصلی «گنبد آهنین» مرعوب کردن است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عمده هدف اسرائیل از تبلیغات در مورد «گنبد آهنین» مرعوب کردن حریف است،‌ نه بیان واقعیت، در حالی که ما دست رژیم صهیونیستی را خوانده‌ایم و فریب بزرگنمایی‌های آنها را نمی‌خوریم.

به تمام پایگاه‌های نظامی‌تان شلیک می‌کنیم

اگر خطای از شما سر بزند و اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران کنید، تردید نداشته باشید که با تمام توان به منافع شما در منطقه شلیک خواهیم کرد.

کوثری: مقام اماراتی غلط کرده است

ین اخبار از بیخ و بن غلط و بی‌اساس است بنابراین درباره آن بیش از این نباید اظهار نظر کرد.

فردا سوال مجلس از وزیر اطلاعات

فردا وزیر اطلاعات برای پاسخگویی در مورد دیدار هیئت اروپایی با ۲ نفر از فتنه‌گران به مجلس می‌آید و سؤال نمایندگان از مسئولان نیز تا روشن شدن موضوع، ادامه خواهد داشت.

مگر آمریکا چه کرده که برخی از رابطه با آن ذوق‌زده می‌شوند

برخی می‌گویند که تماس تلفنی آقای اوباما با آقای روحانی و نیز دیدار آقای ظریف با جان‌کری عنایات خداوند به ملت ایران بوده است. همین آقا پس از روی کار آمدن دولت آقای روحانی اشتهایش تحریک شده و خود را پدرخوانده این دولت می‌داند و حرف‌های می‌زند که نه با گذشته آنها تناسبی داشته و نه برای آنها آینده ایجاد می‌کند.

روحانی درباره اوباما به مجلس پاسخ می‌دهد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که دلیل برقراری ارتباط تلفنی با رییس جمهور آمریکا برای مردم و نمایندگان آنها ابهام دارد، گفت: مجلس از رییس جمهور دعوت خواهد کرد تا در این زمینه پاسخ دهد.

کوثری: غنی‌سازی ۲۰ درصد ادامه دارد

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: فعالیت‌های سایت هسته‌ای فردو بدون هیچ‌گونه نقصی ادامه داشته و غنی‌سازی با غنای ۲۰درصد نیز در آن انجام می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.