تیتر جالب یک روزنامه درباره مرگ زوار خارجی امام رضا

روزنامه هفت صبح نوشت بعد از سقوط اتوبوس زائران عراقی دیروز سه و به روایتی پنج زائر عربستانی در اثر مسمومیت در گذشتند.

شماره‌گذاری اسکانیا متوقف شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به این مطلب که برخلاف همه تهدیدها و فشارها شماره‌گذاری اسکانیا متوقف شد، گفت: این شرکت از سوی دادگاه محکوم شد.

شرکت اسکانیا از سوی دادگاه محکوم شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به این مطلب که برخلاف همه تهدیدها و فشارها شماره‌گذاری اسکانیا متوقف شد گفت: این شرکت از سوی دادگاه محکوم شد.

اتهامات مهدی‌هاشمی اقتصادی‌و امنیتی است

محسنی اژه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به آلوده کردن محیط زیست، تخریب جنگل‌ها، اشغال حریم رودخانه‌ها و همچنین تغییر کاربری‌های غیر قانونی و غیر مجاز، اظهارداشت: متأسفانه در ساخت و سازهای غیر مجاز در کلان‌شهرها یا در ارتفاعات بالای 1800 متر با مسائل گوناگونی مواجه هستیم.

جزئیات واژگونی اتوبوس اسکانیا در آزادگان

ساعت 9 و 5 دقیقه صبح دوشنبه اتوبوس شرکت واحد که از مسیر چیتگر به سمت شریعتی در حال حرکت بود در دور برگردان بزرگراه آزادگان به دلیلی نامعلوم واژگون شد.

نماینده مجلسی که شوفر اسکانیا شد

مختل شدن پروازهای هوایی و زمینی، دخیل عباس زارعزاده را ناچار به استفاده از ماشین سنگین برای آمدن به استان یزد کرد، در طول مسیر راننده که انگیزه ای برای رانندگی در جاده های برفی نداشت کنار نشست و زارعزاده عهده دار وظیفه رانندگی شد.

اتوبوس‌های اسکانیا باز حادثه‌آفرین شد

به گفته پلیس آتش‌سوزی از قسمت آخر اتوبوس و موتور آغاز شد و تا قبل از رسیدن آتش به قسمت باک و باتری آن، مسافران پیاده شدند.

گزارش نهایی سانحه جاده قم منتشر شد

در این گزارش در خصوص علت تامه تصادف آمده است: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از جانب راننده اتوبوس شماره 1 به علت بروز نقص فنی(دو پوست شدن و ترکیدن لاستیک) که منجر به تغییر مسیر و تجاوز کامل به چپ شده و در ضمن در اين تصادف ايجاد حريق در هر دو اتوبوس پس از برخورد و همچنين باز نشدن دربهای اتوبوس‌ها و نیز عدم امکان خروج اضطراری آسان، باعث افزایش تلفات و مجروحین شده است.

آزادی مدیر شرکت اسکانیا با قرار وثیقه

در سال 85 ایران جزو رتبه های اول تلفات رانندگی بود اما با تلاش پلیس امروز به رتبه های میانگین رسیده ایم. دهه 80 حوزه تصادفات پرفراز و نشیب بود اما با تمرکز و فرهنگ سازی و آموزش و افزایش نظارت ها تلاش کردیم تلفات کاهش یابد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.