اعتراف یکی از مظنونان اسیدپاشی اصفهان

یک منبع آگاه با اشاره به رفتارهای مجرمانه و خشن متهم دستگیر شده، از اعتراف وی خبر داد و گفت: گرچه متهم دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرده است ولی هنوز به طور قطع و یقین نمی‌توان وی را عامل اسیدپاشی اصفهان دانست.

بررسی اجرای حکم قصاص اسید پاشی

نشست هم‌اندیشی اسیدپاشی و امکان اجرای قصاص در دانشکده الهیات دانشگاه تهران برگزار شد.

کاهش ۶ درصدی بودجه پزشکی قانونی

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از کاهش ۶ درصدی بودجه این سازمان برای سال ۹۴ خبر داد و گفت: از آنجایی که پلیس تهدیدات به اسیدپاشی و سوءقصدهای نافرجام را نیز جزو آمار اسیدپاشی خود محسوب می‌کند، تعداد اسیدپاشی‌هایی که اعلام می‌کند درست نیست.

پلیس عامل اسیدپاشی تهران را دستگیر کرد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری عامل اصلی اسیدپاشی در ساعت ۱۷ در شرق تهران خبر داد.

باران اسیدی هم مانند اسیدپاشی مهم است

قلم را به دست می گیرم ، از پنجره بسته نگاهی به هوای دودی رنگ شهر می اندازم و سربزنگاه چهارمین بزنگاه را برای شما می نویسم. شماره قبل به موضوع اسیدپاشی چند نامرد در اصفهان پرداختیم و هنوز متهم اصلی ماجرا پیدا نشده بود که هوای اسیدی تهران هم به آن اضافه شد و دستگیری متهمان اسیدپاشی بر سر اهالی پایتخت از زن و مرد هم جزو مطالبات ما قرار گرفت.

ماموریت اتاق فکر استراسبورگ فتنه چیست؟

«اعدام یک زن در یک شهرستان دور افتاده» و یا موضوع «اسیدپاشی» در الگوریتم طراحي شده قرار مي گيرد و بحران اجتماعي و سياسي توليد مي شود.

دشمنان سوار بر موج اسیدپاشی شدند

دادستان کل کشور گفت: اسید پاشی عمل محکومی است و باید مورد پیگیری قرار گیرد اما دشمنان سوار این موج شدند تا کشور را ناامن جلوه دهند.

مقابله با اسیدپاشی اولویت‌کاری آگاهی است

رئیس پلیس آگاهی ناجا، گفت: مقابله با اسیدپاشی اولویت کاری ما در آگاهی است و سعی ما این است که هر چه زودتر موضع اخیر حل شود.

با حرام نمی‌شود مروج فرهنگ معروف شد

نایب رئیس سابق کمیسیون قضایی گفت: حاکمیت به عنوان نماینده عموم مردم وظیفه برخورد با منکرات را دارد، ضمن اینکه با هیچ حرام و منکری نمی‌شود مروج فرهنگ معروف شد.

چه کسی 9 سال پیش اسیدپاشی اصفهان را پیشگویی کرد؟

اما نخستین نوشته‌ای که در آن تلاش شده بود رواج حجاب از بزرگترین شهرها تا دور افتاده‌‌ترین روستاها در ایران را به ترس از اسید و اسید پاشی نسبت دهد.یک کتاب ضد ایرانی علیه مسافرت به ایران بود که هم در مجله روابط خارجی و هم در برنامه جی‌پی‌اس شبکه سی‌ان‌ان از آن به عنوان کتابی که هر امریکایی باید بخواند یاد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.