فریادهایی که شنیده نشد!

پادکست شنیدنی از استاد رحیم پور ازغدی

حکمرانی در منطق جامعه‌پردازیِ امام خمینی(ره)

امام را نباید همچون یک پدیده تاریخی انگاشت که تنها به گذشته تعلّق دارد و باید به تقدیر و تجلیل از شخصیّت و کنش‌های دوران‌ساز وی پرداخت. امام هم هویّت تاریخی ما را ساخته و هم تداوم این هویّت ایدئولوژیک، وابسته به خارج نشدن ما از این مسیر طی شده است. امام تنها افتخار گذشته ما نیست، حاجت مبرم امروز ماست.

راه دشوار ساده زیستی در دولت روحانی

در مقاطع حساس تاریخ اسلام که افراد بزرگ در آن مردود شده و به تبع آنان گروههایی از اقشار ریزش نمودند ،غالبا مسئله دوری از زهد و ساده زیستی و غلبه اشرافیگری و دنیا خواهی مطرح است.

رمضانی بدون افطاری‌های اشرافی، موافقید؟

پیشنهاد تحریم افطاری‌های اشرافی در ماه رمضان که از سوی بینندگان برنامه پایش مطرح شد با استقبال نهاد‌ها، شخصیت‌ها و چهره‌های دینی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی روبرو شده است.

آقایان! شما خائنید یا خادمید؟

در سال سرمایه تولید ملی، و با توجه به اقتصاد مقاومتی، مسئول یک ادراه، مسئول بلندپایه، خجالت نمی‌کشد و با بی‌شرمی تمام می‌رود ماشین‌های گران قیمت خارجی سوار می‌شود، ماشین داخلی هم هست، آقا می‌خواهی با سرعت بروی، می‌خواهی گردن کلفتی بکنی، می‌خواهی تخلف بکنی…

خوش‌چهره: خانواده‌ها با دوری از اشرافی‌گری به اقتصاد مقاومتی کمک کنند

دکتر محمد خوش چهره گفت: خانواده ها با دوری از تشریفات، کالاهای وابسته و اشرافی گری در سطوح مختلف می توانند نقش اثر گذار و تعیین کننده ای در چرخه اقتصاد داشته باشند، مخصوصاً در شرایطی که تحریم شکل جدی تری به خود گرفته و فشار دنیای سلطه و استکباری فراتر از فشارهای اقتصادی است.

من احمدی‌نژاد نباید اشرافی‌گری داشته باشم

رئیس جمهور گفت: بخدا قسم هیچ کس در دولت فراماسونر یا حجتیه یا بهایی و خطر بزرگی بعد از صدر اسلام نیست و نه منحرف و نه خائن است. دولت پاک است و ما روی اصول خود ایستاده‌ایم و اصولی که سال اول گفته‌ایم محکم پای آن هستیم؛ این دولت پاک‌ترین دولت در طول تاریخ است‌ و ما شبانه‌روزی در تلاش هستیم.

این‌جا تهران؛ پنت‌هاوس طلاکوب متری ۱۲ میلیون

لوکس‌ترین پنت هاوس طلاکوب شده پایتخت در خیابان فرشته با 450 متر زیر بنا و 80 متر تراس در طبقه پانزدهم یک ساختمان قرار گرفته که دارای سقفی گنبدی با ارتفاع بیش از 5 متر و پنج اتاق خواب است. این پنت هاوس علاوه بر سوئیت و دفتر کار دارای دیوارهای طلاکوب شده، … این واحد در حال حاضر متری 12 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

۸ میلیارد پاداش برای ۶ عضو هیئت مدیره بانک پارسیان

بر اساس این مصوبه، برای جبران زحمات اعضای هیات مدیره علاوه بر پاداش 800 میلیون تومانی، به ازای فقط دو جلسه حضور در ماه نیز مبلغ 12 میلیون ریال به آنها پرداخت خواهد شد.

روایت محمدصالح علا از تابستان فقر و تابستان غنا

نوشین نوشاک‌هایی از میوه‌های نوبرانه‌‌ی تابستانی، من عاشق بستنی‌ام، عشق من بستنی است. بستنی‌های این جا که با یک ورقه‌ی نازک از طلای بیست و چهار عیار پوشانده شده و بین هر قلنبه‌اش تعدادی گوهر گذاشته‌اند، گوهرهایی که هر دانه‌اش هزار دلار است. لیلا می‌گوید: «این‌ها سنگ کلیه نمی‌شوند؟» می گویم: «این‌ها همان‌هایی است که شاهان ساسانی با خوراک‌شان می‌خورده‌اند، اطمینان دارم برای همه جای آِدمی خوب است.»

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.