توي مشت وزارت اطلاعات بوديم اما خبر نداشتيم

ما جمعي بوديم كه براي انجام فعاليت خيلي وسواس به خرج مي داديم و مثلا مراقب امنيت خود بوديم اما قبل از شروع كار همه ما را احضار كردند و فهميديم لو رفته ايم. نيروهاي امنيتي در دنياي ديجيتال كه همه چيز را به هم مربوط و متصل كرده، حاضرند و فرار از آنها و پنهانكاري خيلي دشوار است.

مبانی نبرد اطلاعاتی ایران و غرب

این کاملا درست است که ایران و غرب درگیر یک نبرد اطلاعاتی سنگین و سطح بالا با یکدیگر هستند‌ اما آیا واقعیت آنچه در صحنه نبرد اطلاعاتی ایران و غرب می‌گذرد، همان است که روایتگران آمریکایی و اسرائیلی می‌گویند؟

وزیر اطلاعات: دستگیری جاسوسان آمریکایی توسط حزب الله لبنان

وزير اطلاعات در پاسخ به اين سوال كه برخي رسانه‌هاي غربي گفته‌اند تعدادي از جاسوسان آمريكايي در منطقه دستگير شده‌اند، گفت: اين موضوع را بيش‌تر رسانه‌هاي غربي مطرح كرده‌اند و ظاهرا حزب‌الله لبنان اين جاسوسان را دستگير كرده است.

دومين شوک اطلاعاتی ايران با دستگيری 12 جاسوس سازمان سيا

پس از گذشت حدود هفت ماه از اعلام خبر دستگیری یک شبکه جاسوسی 30 نفره توسط وزارت اطلاعات که به عنوان جاسوس سرویس‌های اطلاعاتی امريكا در ایران فعالیت می‌کردند، سازمان اطلاعاتی امريكا (سیا) به صورت رسمی اعلام کرد بیش از ۱۰ نفر دیگر از جاسوسانی که با این سازمان همکاری می‌کردند، در ایران و لبنان دستگیر شده‌اند.

تازه‌ترین اقدامات وزارت اطلاعات: شکاف در جریان ضد انقلاب‌های خارج نشین

وزیر اطلاعات با بیان اینکه وزارت اطلاعات هم اکنون موضع تهاجمی نسبت به اقدامات دشمنان جمهوری اسلامی ایران اتخاذ کرده است، ایجاد تردید و شکاف در جریان ضد انقلاب‌های خارج نشین را از جمله تازه‌ترین اقدامات وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

پخش مستند «نفوذ وزارت اطلاعات در اپوزيسيون خارج‌نشين» امشب از شبكه يك

مستند نفوذ محمدرضا مدحي از نيروهاي مرتبط با دستگاه‌هاي امنيتي جمهوري اسلامي ايران در اپوزيسيون خارج نشين، امشب بين ساعت 20 تا 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.