جنبش اشغال وال استریت در انگلیس پا گرفت

صدها نفر از مخالفان دولت انگلیس روز جمعه مقابل پارلمان این کشور تظاهرات کردند و گفتند قصد دارند بدون اجازه مقامات، یک جنبش موسوم به دمکراسی اشغال را برپا کنند.

جنبش وال‌استریت و اعلام نظر در کنگره

جنبش تسخیر وال‌استریت در صدد است تا با امضای طوماری نظرات خود را در خصوص نحوه مقابله با کسری بودجه ایالات متحده، به کنگره ببرد.

هم‌صدایی سوئدی‌ها با جنبش وال‌استریت

گسترش جنبش وال استریت از ایالات متحده آمریکا به کشورهای اروپایی کاملا مشهود است.کشورهایی نظیر انگلیس،آلمان و فرانسه از جمله این کشورها هستند اما همبستگی مردم سوئد با قیام وال استریت مسئله ای است که بسیاری از تحلیلگران مسائل اقتصادی غرب تصور آن را نمی کردند.

جنبش اشغال: به اعتصاب غذا بپيونديد

فعالان جنبش اشغال وال‌استريت از حاميان خود دعوت کرده‌اند براي ابراز خشم و اعتراض عليه “خشونت‌هاي پليس” اعتصاب غذا برگزار کنند.

پيروزي معترضان لس‎آنجلس بر پليس

معترضان جنبش لس آنجلس از ناتواني پليس در وادارساختن آن‌ها براي ترک محل اعتراضات‌اشان، به عنوان پيروزي براي خود ياد کرده‌اند.

تصرف فرانکفورت به دست معترضان آلمانی

هزاران معترض آلماني با برگزاري تظاهراتي خياباني در شهر فرانکفورت مخالفت خود را با قدرت و نفوذ بانک‌ها و نابرابري‌هاي اقتصادي ابراز داشتند.

مبانی نظام آینده جهان از جمهوری اسلامی شکل می‌گیرد

باید گفت چیزی به عنوان فرو پاشی اندیشه های سرمایه داری نداریم و بنده با تاکید می گویم هر نظامی به نام هرکسی الا خدا حکومت کند دچار فروپاشی خواهد شد.