خبرنگاران چه کتابهایی را پیشنهاد می‌کنند؟

اولین نشست کتابخوان خبرنگاران برگزار شد و تعدادی از اصحاب رسانه کتاب هایی را به عنوان پیشنهادات خود برای مطالعه، به حاضران و مخاطبان معرفی کردند.

کشف بیش از 490 تن انواع مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از انجام 1800 مورد عملیات در سطح کشور در امر مبارزه با مواد مخدر اشاره داشت و گفت: در این درگیری‌ها 10 نفر از همکاران ما شهید شده و 490 تن مواد مخدر کشف شد.

افتخار جریان‎اصولگرا حرکت در مسیر رهبری است

رئیس کمیته رسانه شورای همگرایی اصولگرایان افتخار جریان اصولگرایی را حرکت در مسیر امام(ره) و رهبری دانست.

تحریم راهبرد آمریکا در مقابل ایران

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران گفت: راهبرد آمریکا در موضوع هسته‌ای با ایران، تحریم بوده است و به هیچ عنوان هسته‌ای بودن ایران را قبول ندارد.

2014،سالی خونبار برای خبرنگاران فلسطینی

2014 سال سیاهی برای آزادی مطبوعات در فلسطین و بدترین و خونبارترین سال برای اصحاب رسانه بود.

انهدام گروهک تروریستی شرق کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به تشریح جزئیات دستگیری ۱۸ نفر از اعضای گروهک تروریستی شرق کشور که عملیات‌های متعدد خرابکارانه انجام داده بودند و موجب شهادت تعدادی از هموطنان، معلمان و پرسنل ناجا شده بودند پرداخت.

«جهل مرکب»؛روایتی از فتاوای مضحک وهابیت

علیرضا محمدی کارگردان مستند «جهل مرکب» از پخش این مستند در بیست و شش قسمت 45 دقیقه‌ای و با ساختار مستند بازسازی تا اواخر اردیبهشت ماه از رسانه ملی خبر داد.

وحدت منشأ اقتدار همه جوامع است

دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در نشست خبری بیست و هشتمین کنفرانس وحدت اسلامی گفت: کنفرانس، با حضور ۳۰۰ تن از علما و نخبگان ۶۹ کشور جهان و ۳۰۰ تن از نخبگان و علمای داخلی در ۱۷ تا ۱۹ دی برگزار می شود.

پخش مستند «کوثر» امشب از شبکه افق

مستند «کوثر» به کارگردانی مهدی خوش‌نژاد امشب از ساعت 19.30 به روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.

اموال بابک زنجانی به وزارت نفت رسید

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه پرونده سهیل عربی در مرحله اعاده دادرسی قرار دارد، گفت: اموال پیدا شده بابک زنجانی با نظارت دادستان کل در اختیار وزارت نفت قرار گرفت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.