شهادت یک طلبه بسیجی در اصفهان

رضا صادقی جوان بسیجی، طلبه و فعال فرهنگی در اردوی فرهنگی تربیتی بسیج در منطقه سامان برای نجات دو تن از نوجوانی که مسئولیت تربیت آنها را بر عهده داشت و اسیر آب شده بودند به رود خانه مواج زد و بعد از نجات آن دو اسیر گرداب شد و به درجه والای شهادت نائل آمد.

خشک‌سالی اصفهان تاریخی است

وزیر نیرو که برای توضیح در مورد عدم پرداخت حقابه کشاورزان اصفهانی به مجلس آمده بود، گفت: استان اصفهان به صورت تاریخی با مشکل خشکسالی مواجه بوده و وزارت نیرو بیش از وظایف قانونی خود عمل کرده است.

بناهای از بین رفته اصفهان چه شکلی بودند!

مستند «بوی فروردین» تلاش دارد تا شکوه اصفهان را با بررسی سفرنامه‌ها، اسناد متنی، ترسیمات و عکس‌های پاپازیان و … به تصویر بکشد.

حال و هوای 25 آبان 61 در اصفهان تکرار شد

استاندار اصفهان گفت: حال و هوای 25 آبان 61 در تشییع شهدای غواص در اصفهان برقرار شد و مردم با همه سلایق سیاسی و اعتقادی آمدند و اصلا تفکیکی در این زمینه وجود نداشت و یک انسجام و همدلی و همزبانی به برکت خون این شهدا در اصفهان به وجود آمد.

تجدید میثاق با «یونس‌های گمگشته»

روز گذشته و امروز در مراسم وداع و تشییع شهدا مردم شهید پرور اصفهان پروانه وار گرد تابوت شهدای گمنام گردیدند و آن‌ها را مشایعت کردند. تمام مسیر هفت کیلومتری تشییع مملو از صدها هزار نفر از اقشار مختلف مردم بود که آماده بودند در قدرشناسی از آن‌ها که با دستان بسته رفتند تا ملت ایران دست بسته نباشد حماسه بیافرینند.

بزرگترین هیئت اصفهانی‌ها در استقبال از شهدا

در آستانه ی ایام شهادت امام صادق (ع) و مراسم تشییع شهدای غواص در اصفهان، بزرگترین هیئت مشترک به همت جمعی از مراکز فرهنگی شهر به صورت خودجوش مراسم یادبوداستقبال از شهدای غواص را برگزار می کند.

استقبال گرم اصفهان از یونس های گم‌گشته

مردم شهرهای مختلف هر یک به شیوه خود از شهدای دست بسته استقبال می کنند. در این میان اما در استان اصفهان با به میدان آمدن مجموعه های مختلف مردمی به نظر می رسد ماجرا ابعاد فرهنگی گسترده ای یافته است که این اتفاق مهم را ویژه تر کرده است.

شعر: جنگ ما گنجی از حقایق بود

باز تابوت لاله ها بر دوش | برده غفلت زدیدگان به خروش || زین شهیدانی که دستشان بسته | دل مردم زغصه بشکسته || این شهیدان ظهور اخلاصند | این جوانان شهید و غواصند

کمپین اصفهانی‌ها برای استقبال از شهدا غواص

آمادگی نصف جهان برای پذیرایی از صاحبخانه در حال افزایش است. همه آماده اند تا دلهاشان را فرش قرمزي كنند زير قدوم بزرگ مردان دفاع مقدس، غواصان دريادل و شهداي گمنام.

هویت یازده شهید غواص اصفهانی احراز شد

اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان اسامی 11 تن از شهدای غواص و خط شکن عملیات کربلای چهار را که هویت آنها به تازگی احراز شده است، اعلام کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.