استفاده از اقوام و خویشاوندان در پست‌های مدیریتی، اعتمادمردم را خدشه‌دار می‌کند

فعال اصلاح‌طلب گفت: باید به حساسیت‌های جامعه نسبت به این مسئله‌ توجه شود و اعتمادی که مردم نسبت به مسئولان کرده‌اند، نباید به این شکل خدشه‌دار شود.

مذاکره همراه با ذلت به نفع ملت ایران نیست/ نباید به هیچ قیمتی عزت خود را از دست بدهیم

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: درست است که مشکلات اقتصادی و گرانی ناشی از تحریم به مردم فشار وارد می کند اما آسایشی به درد می خورد که همراه با عزت باشد و ما نباید به هیچ قیمتی عزت خود را از دست بدهیم.

اولین برهم زنندگان تجمعات و سخنرانی‌ها

سید حسین موسوی تبریزی از اصلاح‌طلبان کنونی و از عناصر چپ را باید از اولین برهم زنندگان تجمعات در کشور بعد از انقلاب اسلامی دانست.

سایت خبری جماران رفع فیلتر شد

با حضور مدیرمسئول سایت جماران در دادسرای فرهنگ و رسانه و اخذ تعهد مبنی بر حرکت در چارچوب قوانین در انتشار اخبار، این سایت رفع فیلتر شد.

فشار تندروها براي لغو سخنراني زاكاني در دولت آباد اصفهان

افراطیون اصلاح طلب بعد از موفقیت در عدم حضور مخالفانشان در برخي دانشگاه ها، این بار درصدد هستند اجازه ندهند افرادي كه با روند و رویکردهایشان مخالف هستند، در مراسمات عمومي و مذهبي سخنراني كنند.

استعفای دسته‌جمعی برای پیوستن به مشارکت۲

برخی خبرها حكايت از استعفای دسته جمعی اعضای سازمان دانشجویی حزب کار جهت پیوستن به حزب مشارکت ۲ دارند.

بازنشر شعار«ضد اسلام»در روزنامه اصلاح‎طلب

یکی از روزنامه های اصلاح طلب روز گذشته در اقدامی عجیب عکس تمام صفحه اول خود را به شعار ضداسلامی و شیطنت آمیز «من هم شارلی هستم» اختصاص داد.

تکرار «‌صدای اسرائیل‌» از پایگاه اصلاح‌طلبی

حفظ یکپارچگی داخلی باید همواره به عنوان یک اصل حاکم در تمامی رفتارهای معطوف به مذاکرات هسته‌ای مورد توجه همگان باشد. تلاش دشمن بر هم زدن این یکپارچگی بوده و می‌خواهد در جامعه دوقطبی مخالف – موافق مذاکره به وجود آورد.

مدرک‌گرایی در روحانیت یک آسیب است

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس با اشاره به آسیب‌های حوزه گفت: مدرک‌گرایی در روحانیت آسیب است و افتخار روحانی نباید به گرفتن مدرک دانشگاهی باشد.

توهین دوباره هادی غفاری به نظام

مراسم روز دانشجو در شیراز با حضور هادی غفاری یکی از فتنه‌گران افراطی سال 88 برگزار گردید که با اظهارات سخیف وی همراه بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.