چرا نباید با آمریکا سازش کنیم؟

سازش با آمریکا پروژه ای است که اصلاح طلبان به دنبال آن هستند تا بتوانند اهداف خود را دنبال کنند اما سوالی که مطرح می شود آیا سازش با آمریکا امکان پذیر است؟

اصلاح‌طلبان هرچه تهمت به رقیب‌شان زدند، سرخودشان آمد!+ تصاویر

اصلاح طلبان که بیان می داشتند ایران با حضور اصولگرایان در قوه مجریه به ونزوئلا تبدیل می‌شوند این روزها خود پیش بینی می کنند که اقتصاد ایران به این سمت می رود.

درس اصولگرایی مشق اصلاح‌طلبی !/ چرا سیاسیون تغییر چهره می‌دهند؟

انتخابات دهمین دوره مجلس در حالی برگزار شد که شاهد نقل مکان برخی چهره های اصولگرا از این جبهه به میدان سیاست ورزی رقیب بودیم.

هاشمی تغییر کرده است!

مشاور سیاسی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هاشمی یک مقداری بیشتر از آنچه دوستان انتظار داشتند به برخی اصلاح‌طلبان گرایش پیدا کرده و همین موجب شده است اصولگراها آزرده خاطر شوند.

تلاش کارگزاران برای به میدان آوردن «ناطق»

کارگزارانی‌ها در کنار اینکه تمام تلاش خود را برای کنار زدن چهره هایی همچون «خرازی و عارف» به کار گرفته اند؛ مدت هاست که سعی خود را برای به میدان آوردن رفیق و یار این روزهای هاشمی یعنی «ناطق نوری» به کار بسته‌اند.

صادق خرازی استعفا داد

پس از برگزاری کنگره حزب اتحاد ملت و پس از هجمه‌ها و انتقادات اخیر به مواضع صادق خرازی؛ رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان که انتقاداتی را نسبت به رابطه تندروهای جریان اصلاح طلب و غرب علیه منافع ملی مطرح کرده بود از سوی این جریانات مجبور به استعفا شد

«اتحاد» در ميان زد و خورد اصلاح طلبان

آن اصلاح طلبان خائني كه صادق خرازي از آن‌ها سخن می‌گوید كه حتي در زمان خودشان به دشمن گرا می‌دادند چه كساني هستند؟ با توجه به عملكرد اصلاح طلبان در فتنه 88 و فرار جمعي از اصلاح طلبان از كشور و دريوزگي آنان در برابر دشمنان ملت در رسانه‌های معاند نظام، آيا سخنان آقاي خرازي صادق است؟ از سوي ديگر آيا واقعاً ديپلمات اصلاح طلب يك قاچاقچي است؟ مردم بايد بدانند چه كسي خائن است چه كسي قاچاقچي و يا اصولا چه كسي از اساس دروغ مي گويد.

رسوایی تندروها و واتر گیت اصلاح‌طلبان

اصلاح‌طلبان درحالی در دام تاکتیک بگم بگم های احمدی نژاد گرفتار آمدند که پیشتر از این تاکتیک برای تخریب هرچه بیشتر اصولگرایان استفاده می کردند و طی دو سال همواره با افشاگری‌هایی که بعضا تهمت افکنی و شانتاژ رسانه‌ای بود به طور غلوآمیزی علیه دولتهای گذشته خبرپراکنی می کردند.

اصلاح طلبانی که تاریخ مصرفشان تمام شد

مهر انگیز کار از اصلاح طلبانی است که پس از کنفرانس برلین از سوی ضد انقلاب به فجیع ترین شکل تحقیر شد و ترجیح داد به ایران بازگشته و وقتی آب ها از آسیاب افتاد پناهندگی بگیرد .

سکوت اصلاحات در برابر افشاگری مایکل لدین

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره افشاگری جدید مایکل لدین مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا و درخواست سران فتنه از دولت اوباما گفت: سکوت اصلاح‌طلبان در برابر این افشاگری معنا ندارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.