دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

در یک کلام تهوع‌آور!

محسن رفیق‌دوست با اینکه لکسوس سوار است، محافظ و راننده شخصی دارد و ساکن محله اعیان‌نشین فرمانیه تهران است اما سطح زندگی خود را متوسط و معمولی میداند!

اصولگرایانی که خیانت را تئوریزه می کنند

‏اصولگرایان مرد میدان مبارزه با استکبار نیستند و همانند برجام از شرط تحفظ های نمادین، دروغین و غیراجرایی سخن می‌رانند که لاریجانی هم با آنها موافق است!
اصلاح‌طلبی که از تسلیم مقابل آمریکا می‌گوید صد شرف دارد به اصولگرایی که به نام مصلحت، تعامل و دین همان خیانت را تئوریزه میکند!

سنگ تمام برای «پایان جنگ» هاشمی

انعکاس اظهارات روز گذشته هاشمی رفسنجانی در خصوص پایان جنگ، جزییات سقوط هواپیمای ایران 140 و ادامه واکنش‌ها به گستاخی کامرون مهمترین سرخط‌های خبری روزنامه‌های اصلاح طلب و اصولگرای امروز بود.

پورمحمدی: روحانی در دایره اصولگرایان است

من قبول ندارم که روحانی اصلاح طلب است، خود ایشان هم به اعتدال خود اذعان دارد و ما وی را از دایره اصولگرایان خارج نمی دانیم.

طرحی برای تحت فشار قرار دادن رسانه‌های اصولگرا؟

معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طرحی را در دست اجرا دارد که نتیجه قطعی آن تحت فشار گذاشتن و به انزوا راندن رسانه‌ها و خبرنگاران اصولگرا خواهد بود.

اصول‌گرایی، ماهیت و مؤلفه‌‌های آن

اصول‌گرایی با اصول‌گرایان تفاوت دارد؛ اصول‌گرایی آرمان، گفتمان، پارادایم و یك ایدئولوژی است، اما اصول‌گرایان آن دسته از فعالان عرصه سیاست و اجتماع هستند كه دوست دارند و مایل‌اند كه به این نام شناخته شوند؛ درست مانند تفاوتی كه میان اسلام و مسلمانان است.

تحریم «نوبت شما» واهمه‌ مدیران بی‌بی‌سی فارسی

راهبرد اتخاذ شده فعلی -یعنی تحریم نوبت شما و عدم شرکت در گفتگوها- برای شبکه‌ای که با ظاهر بی‌طرف، در واقع سعی در بیان حرف‌ها و مواضع خصمانه خود در قبال ایران و حکومت آن، از زبان شرکت کنندگان را دارد، راهکاری درست و منطقی است و ادامه آن در نهایت باعث ایجاد مونولوگ‌های خسته کننده مجریان شبکه بر ضد ایران و نمایشی مضحک از بیان نظرات موافق و مخالف در موضوعات مختلف خواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.