آخرین فرصت!

اما خب باشد! شما انقلابی! شما خط رهبری! اگر راست‌ می‌گویید جلوی تصویب FATF را بگیرید!

روسیاهی اصولگرایان و جمناییان در ماجرای fatf

‏اصلاحات در تمام سطوح درحال دفاع از FATF هست اما از سنگ صدا بلند میشه از جمنا، حدادعادل و سایر بزرگان اصولگرا خیر! امثال باهنر، مصباحی‌مقدم و توکلی که دفاع هم میکنن!
همین ها یکسال بعد میفتن دنبال لیست بستن برای جریان انقلابی و بنام وحدت، یاران لاریجانی رو به حزب‌الله قالب میکنن.

کلید اصلی پیروزی‌های آینده اصول‌گرایان در تهران چیست؟

از نقاط قوت کار اصول‌گرایان در انتخابات هفت اسفند این بود که یک سازمان ائتلاف، کم و بیش در سراسر کشور توانست کار خود را نسبتاً خوب انجام دهد. برداشت من این است که این ائتلاف می‌تواند مبنایی برای شکل‌گیری «مجلس جامع اصول‌گرایی» باشد.

اصولگرایان تابع قانون هستند و به دنبال هوا و هوس نمی‌گردند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: تابعیت از قانون از اصول اولیه اصولگرایان است و اصولگرایان در اجرای قانون به دنبال هوا و هوس خود نیستند.

اصولگرایان رأی مردم را به خوب و بد تقسیم نمی‌کنند/ نتیجه انتخابات هر چه باشد باید مورد احترام واقع شود

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نتیجه انتخابات هر چه باشد پس از تأیید مجاری قانونی حتماً خیر و برکتی برای جامعه خواهد داشت و باید مورد احترام واقع شود.

درس اصولگرایی مشق اصلاح‌طلبی !/ چرا سیاسیون تغییر چهره می‌دهند؟

انتخابات دهمین دوره مجلس در حالی برگزار شد که شاهد نقل مکان برخی چهره های اصولگرا از این جبهه به میدان سیاست ورزی رقیب بودیم.

اصولگرایان به وحدت می رسند

دبیرکل جبهه پایداری گفت: مکانیزم وحدت اصولگرایان مشخص شده است؛ این مکانیزم بهترین راه برای رسیدن به وحدت حداکثری است.

اصولگرایان مجددا از سوراخ تفرقه گزیده نشوند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید از سوراخ تفرق چندین بار گزیده شویم، گفت: اصرار ما بر وحدت اصولگرایان، تشنگی کسب قدرت نیست.

گام بلندانتخاباتی از لوزان به بهارستان

درحالیکه بیش از ۱۱ ماه تا انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده برخی از سیاسیون زنگ انتخابات را به صدا درآورده و اسب های خود را برای رسیدن به بهارستان زین کرده اند.

دولت در سیاست داخلی منفعل است

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی معتقد است که دولت در سیاست داخلی منفعل عمل کرده و سیاست خارجی تمام برنامه های دولت را تحت الشعاع قرار داده است.