آخرین فرصت!

ما، امثال اینها را متهم ردیف اول تحمیل این خیانت‌نامه به رهبر انقلاب میدانیم و خام تلاشهای مزوّرانه رسانه‌ای برای انداختن همه‌چیز به کول ظریف و روحانی و لاریجانی نمی‌شویم، اما خب باشد! شما انقلابی! شما خط رهبری! اگر راست‌ می‌گویید جلوی تصویب FATF را بگیرید! این دفعه دیگر تجربه تلخ اعتماد به آمریکا و خسارت محض ناشی از وادادگی مقابل دشمن را دیده‌اید! پس بهانه‌ای ندارید! 

مدِ روز…

جناب دکتر حداد عزیز! همایش دلواپسان در اردیبهشت ۹۳ برگزار شد. واژه دلواپسان از آن روز وارد ادبیات سیاسی کشور شد. آن روزها علیه برجام هسته ای حسن روحانی سخن گفتن، جرم کمی نبود و مجازاتهای سنگینی بدنبال داشت از تیترهای توهین آمیز رسانه های بزک کننده برجام وشنیدن ناسزاهای پی در پی روحانی تا…

کلیپ/ راه اصولگرایان هم از مذاکره می گذرد

وقتی زاکانی نماینده سابق اصولگرا پرده از نیتشان برمی دارد. گویا دعوا صرفا سر قدرت است ؛ دعوا سر این است که چه کسی با آمریکا مذاکره و معامله کند است ؛ وگرنه برسر اصل مساله معامله و مذاکره با شیطان بزرگ تفاوتی بین اصولگرا ، نواصولگرا، اصلاح طلب و بهاری نیست!

وقتی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان هم عدالت‌خواه می‌شوند/بازسازی اصلاح‌طلبی با سوسیال‌لیبرالیسم

این خود نشان پیروزی گفتمانی حرکت‌های عدالت‌خواهانه و انقلابی است که گرچه گزینه‌های مدنظر جوانان بسیجی و انقلابی و عدالتخواه در قدرت نیستند اما عدالت چنان گفتمان شده که قبیله‌های سیاسی مجبور به بازگشت به آن شده‌اند و می‌دانند بدون آن ناتوان از ارتباط‌گیری با مردم هستند.

فضای اصولگرایی فضای همدلی و وحدت است

علیرضا زاکانی دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: فضای اصولگرایی فضای همدلی و وحدت است

اصولگرایان وحدت خود را حفظ کنند

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: به اصولگرایان توصیه می‌کنم که وحدت خود را حفظ کنند، چراکه مردم انقلابی ما به جریان اصولگرایی امید بسته‌اند.

کیهان: هجمه دشمنان مایه شکوفایی است

محال است انسان یا جامعه دینی از تقوا و اخلاص و عمل صالح غافل شود و در عین حال بتواند برای بهترین مصلحت‌ها تدبیر و تدارک کند. بالاترین تدبیر در برابر تهدیدها و چالش‌ها و بهترین چاره‌اندیشی برای خروج از مضیقه‌ها و تنگناها، کاربست تقوای فردی و جمعی است.

دولت‌ به دنبال مهندسی افکار عمومی است

غربگرایی موجب می شود کسانی در کشور به پیشرفت های چشمگیری که در سال های گذشته رخ داده و حتی مورد اذعان غربی ها هم هست، باور نداشته باشند، یا سعی کنند این پیشرفت ها را کم اهمیت جلوه دهند. البته آنچه گفته شد نفی دولت یازدهم نیست.

وزاری اصولگرایی که مأمور به اصلاح‌طلبی هستند

آنچه در رابطه با این منشور واقعیت دارد آن است که این منشور توسط محمودسریع القلم(پدر فکری گفتمان اعتدال) ، صالحی امیری (وزیر ناکام دولت یازدهم) و موسوی بچنوردی تدوین شده است و حسام الدین آشنا اصلاحیه نهایی آن را انجام داده است. اما این الهام امین زاده است که باید این منشور را که سنخیتی با گفتمان اسلامی ایرانی ندارد را به تصویب رسانده و مجلس را برای اعتماد به آن متقاعد سازد

سه دولت در بوته نقد و نظر؛ از فرهنگ تا سیاست

شمس‌الواعظین: الان نیازی نیست که رهبران جنبش سبز در حصر باشند / جلیلی: اتفاقا الان وقت آن است که بیرون بیایند و محاکمه شوند / سلیمی نمین (خطاب به شمس‌الواعظین): شما که با دشمنان جدی ملت ایران که این همه جنایت کردند خواهان ارتباط و آشتی هستید و می‌خواهید خطاهای آنها را نادیده بگیرید اما چرا با نهادهای ملی درون کشور چنین رویه‌ای دارید؟ / جلیلی: فتنه 88 از یک منظر تقصیر احمدی نژاد بود…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.