وقتی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان هم عدالت‌خواه می‌شوند/بازسازی اصلاح‌طلبی با سوسیال‌لیبرالیسم

این خود نشان پیروزی گفتمانی حرکت‌های عدالت‌خواهانه و انقلابی است که گرچه گزینه‌های مدنظر جوانان بسیجی و انقلابی و عدالتخواه در قدرت نیستند اما عدالت چنان گفتمان شده که قبیله‌های سیاسی مجبور به بازگشت به آن شده‌اند و می‌دانند بدون آن ناتوان از ارتباط‌گیری با مردم هستند.

فضای اصولگرایی فضای همدلی و وحدت است

علیرضا زاکانی دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: فضای اصولگرایی فضای همدلی و وحدت است

اصولگرایان وحدت خود را حفظ کنند

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: به اصولگرایان توصیه می‌کنم که وحدت خود را حفظ کنند، چراکه مردم انقلابی ما به جریان اصولگرایی امید بسته‌اند.

کیهان: هجمه دشمنان مایه شکوفایی است

محال است انسان یا جامعه دینی از تقوا و اخلاص و عمل صالح غافل شود و در عین حال بتواند برای بهترین مصلحت‌ها تدبیر و تدارک کند. بالاترین تدبیر در برابر تهدیدها و چالش‌ها و بهترین چاره‌اندیشی برای خروج از مضیقه‌ها و تنگناها، کاربست تقوای فردی و جمعی است.

دولت‌ به دنبال مهندسی افکار عمومی است

غربگرایی موجب می شود کسانی در کشور به پیشرفت های چشمگیری که در سال های گذشته رخ داده و حتی مورد اذعان غربی ها هم هست، باور نداشته باشند، یا سعی کنند این پیشرفت ها را کم اهمیت جلوه دهند. البته آنچه گفته شد نفی دولت یازدهم نیست.

وزاری اصولگرایی که مأمور به اصلاح‌طلبی هستند

آنچه در رابطه با این منشور واقعیت دارد آن است که این منشور توسط محمودسریع القلم(پدر فکری گفتمان اعتدال) ، صالحی امیری (وزیر ناکام دولت یازدهم) و موسوی بچنوردی تدوین شده است و حسام الدین آشنا اصلاحیه نهایی آن را انجام داده است. اما این الهام امین زاده است که باید این منشور را که سنخیتی با گفتمان اسلامی ایرانی ندارد را به تصویب رسانده و مجلس را برای اعتماد به آن متقاعد سازد

سه دولت در بوته نقد و نظر؛ از فرهنگ تا سیاست

شمس‌الواعظین: الان نیازی نیست که رهبران جنبش سبز در حصر باشند / جلیلی: اتفاقا الان وقت آن است که بیرون بیایند و محاکمه شوند / سلیمی نمین (خطاب به شمس‌الواعظین): شما که با دشمنان جدی ملت ایران که این همه جنایت کردند خواهان ارتباط و آشتی هستید و می‌خواهید خطاهای آنها را نادیده بگیرید اما چرا با نهادهای ملی درون کشور چنین رویه‌ای دارید؟ / جلیلی: فتنه 88 از یک منظر تقصیر احمدی نژاد بود…

انتخابات ۹۲ بیانگر ناکارآمدی مفهوم اصول‌گرایی بود

24 خرداد 92 از حیث این فرصت به مراتب متفاوت‌­تر از 2 خرداد 76 است. اکنون با تجربه 8 ساله گذشته، جمع کثیری از نخبگان انقلابی‌ تولید شده‌اند که هم تجربه جدی مدیریتی در دولت را دارند و هم در عرصه نظری قابلیت آن را یافته‌اند تا متناسب با رویکردهای اسلامی و انقلابی حرف ایجابی جدیدی را مطرح کنند. علاوه بر این گفتمان انقلاب اسلامی امروز از ظرفیت چند میلیونی اجتماعی در سراسر کشور برخوردار است.

فیلم منتشر نشده جلسه سال 85 رهبر با هیأت دولت

پایگاه اینترنتی چهل شاخص به آدرس www.40shakhes.ir و www.40shakhes.com امروز رونمایی شد. در این پایگاه برای اولین بار فیلم 7 سال پیش رهبر معظم انقلاب اسلامی با هیأت دولت منتشر شده است.

زاکانی: اشکالات دولت مانند دوره 16 ساله، مبنایی نیست

انتخابات آینده بسیار مهم است از این رو یک عده امروز اجماع کردند برای این‌که از این انتخابات برای خود فرصت درست کنند و از کلید واژه‌ انتخابات آزاد که متأسفانه در جمع ضدانقلاب مطرح است، استفاده کرده و بر این واژه تأکید می‌کنند. ما شاهد بودیم که در سال 88 عده‌ای که روی قانون تأکید داشتند، بعد از انتخابات گفتند که قانون را قبول نداریم و یکی از اشکالات جدی کسانی که عوامل فتنه شدند این بود که خود را نساختند، آمدند و قانون را زیرپا گذاشتند و دروغ بزرگ « تقلب» و تهمت بزرگ «تجاوز» را به نظام اسلامی زدند و حاضر نشدند حرف خود را پس بگیرند.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.