دغدغه‌های انقلاب غریب‌ترین مفهوم در رسانه‌های بی‌آرمان

رسانه بی‌آرمان انتخابات مردمی‌ترین رکن حکومت اسلامی را یک سری دعواهای خاله زنکی تعبیر می‌کند و دانشگاه بی‌آرمان می‌سازد و نهایت دست‌آوردش اگر دانشگاه در آستانه انتخابات را از رخوت بیرون بیاورد و دانشگاه پرشور بسازد می شود همین دانشجوهایی که تا گردن غرق پایداری و پافشاری و متحد و متفرق هستند و تا دلت بخواهد در جلسات عمومی و خصوصی شرکت می‌کنند تا تکلیف فتنه و فتنه‌گر و ساکت و منحرف و جن و جن‌گیر و فراماسون و رمال را روشن کنند

انقلاب ۵۷؛ استثنایی‌ترین انقلاب در دنیا

تا پیش از انقلاب ایران نظریه پردازان برای تبیین انقلاب‌ها از چند انقلاب ویژه استفاده می‌کردند و آن‌ها را به بقیه انقلاب‌ها تعمیم می‌دادند، ولی انقلاب ایران در دسته بندی‌های آن‌ها نمی‌گنجید.

نواب، فدایی اسلام در اوج اسلام ستیزی رژیم پهلوی

فداییان اسلام یکی از جریان‌های اسلامگرای زمان خود بود که بر اجرای قوانین اسلام در کشور و پایبندی حکومت به اصول اسلامی تاکید و اصرار می‌کرد و به نوبه خود در آن عصر تنها جریانی محسوب می‌شود که برای اجرای قوانین شرع مقدس اسلام برنامه و ایدئولوژی داشت.

متن کامل منشور اصولگرایی منتشر شد

ملت شریف ایران اسلامی آگاه است که رهبر معظم انقلاب، نیاز کنونی جامعه مومن و متدین ما را «وحدت» دانسته‌اند. با نگاهی به شرایط حاضر و مخاطراتی که بر سر راه پیشرفت انقلاب و تحقق آرمان‌های والای اسلام و امام راحل (رحمه الله علیه) وجود دارد، نیاز به وحدت و ضرورت آن، بیش از پیش، آشکار می‌شود.

آرمان‌شهر اصولگرایی؛ انقلاب اسلامی چنین ساختاری را می‌طلبد

محور قرار گرفتن «جریان اصولگرا» و یا فرد «اصولگرا» به جای گفتمان «اصولی» و سنجیده شدن اصول با معیار «اصولگرا»، نخستین آسیب در پی‌گیری روند اجرایی اصولگرایی انقلابی است.

خانه سینما مطیع فرامین القایی از آن سوی مرزها!

در آن سوی مرزها دست‌هایی وجود دارد که سینمای ایران و جهان را می‌گرداند، عده‌ای در خانه سینما حضور دارند که این فرامین القایی را اجرا می‌کنند. خانه سینما متعلق به این انقلاب و جامعه و در جهت این انقلاب نیست زیرا نه بنیانگذار، نه سیاستگذاری‌ها و نه خط مشی و اداره خانه سینما متناسب با اصول اسلام و انقلاب نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.