نتوانستیم اطلاعاتمان را حفظ کنیم

رییس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در سخنانی انتقادی نسبت به سرقت تاریخی اینترنتی اطلاعات میلیون‌ها شهروند این کشور واکنش بسیار منفی همراه با سرخوردگی نشان داد.

شرایط ورود اپراتور چهارم تلفن همراه

معاون بررسیهای فنی و صدور پروانه رگولاتوری از بررسی و مطالعه ورود اپراتور چهارم تلفن همراه و تدوین اصول حاکم بر مجوز اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) با همکاری پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با استفاده از مشاوران داخلی و خارجی خبر داد.

نحوه محاسبه رشداقتصادی تغییر نکرده است

معاون اقتصادی بانک مرکزی با پیش‌بینی اینکه رشد فصول آتی سال جاری در سطحی کمتر از ۴،۶درصد خواهد بود،گفت: نحوه محاسبه رشد اقتصادی تغییری نداشته است.

کشور نیازمند سیستم فیلترینگ هوشمند

یک استاد دانشگاه با اشاره به این‌که فیلترینگ غیرهوشمند باعث می‌شود برخی واژه‌ها بدون دلیل فیلتر شوند، گفت: هر موتور جست‌وجو و یا شبکه اجتماعی ممکن است مطالب خوب یا بدی را به کاربران انتقال دهد و نمی‌توان به این دلیل کل آن شبکه را مسدود کرد.

نجات آثار فرهنگی از خرابه‌های غزنی

مسئولان ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت غزنی از تلاش‎های جدی برای جلوگیری از تخریب قدیمی‎ترین آثار فرهنگی این شهر خبر دادند.

محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جاده‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور در ایام پایانی شهریور ماه خبر داد.

درخواست زنان برای مقابله با اینترنت آمریکایی

65 سازمان مردم نهاد و بیش از 10 هزار و 200 زن فعال در عرصه اجتماعی و فرهنگی در بیانیه‌ای خواستار راه اندازی هر چه زودتر شبکه ملی اطلاعات شدند.

غرور انگیز بودن تاریخ ایران

رییس کمیته اطلاعات و امنیت پارلمان انگلیس اظهار داشت؛ ایرانیان ملتی با موفقیت‌های تاریخی غرور انگیز هستند و بعد از رفع موانع سیاسی می‌توان در پی ارتقاء دوستی در زمینه‌های مختلف بود. «سر مالکولم ریفکیند»، رییس  کمیته اطلاعات و امنیت پارلمان انگلیس و  وزیر خارجه و وزیر دفاع اسبق این کشور در زمان «مارگارت تاچر» […]

اعتراف گوگل به جاسوسی از ایمیل‌ کاربران

این شرکت پیش از این هم به علت جاسوسی از ایمیل های کاربران با اعتراضات تند و حتی شکایات کاربران مواجه شده بود.

نکات کلیدی براي امنيت “رمزهای عبور”

در بخش های قبلی به مباحث حملات سایبری، نحوه پیشگیری امنیت در ایمیل، حملات مهندسی اجتماعی و نحوه مقابله با آنها، راهکارهای کاهش Spam و محتویات فعال و کوکی ها، نرم افزارهای ضد ویروس، کنترل دسترسی افراد به اطلاعات یک کامپیوتر و فایروال ها پرداختیم. در این بخش از آموزش به رمزهای عبور می پردازیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.