چرا نئولیبرالیسم شکست نمی‌خورد؟

قریب به دو دهه است که اعتراضات علیه نئولیبرالیسم در نقاط مختلف دنیا به اشکال مختلف پیگیری می‌شود اما این اعتراضات دیگر مانند گذشته به موفقیت دست پیدا نمی‌کنند.

اعتراض به «برجام» با دوچرخه‌سواری

عده‌ای در ایالت فلوریدای جنوبی آمریکا برای اعلام مخالفت با نتایج پایانی مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5، مسیر 15 مایلی را رکاب زدند.

جزییات بیشتری از تجمع سینما شکوفه

زن پوشیه پوش در ادامه سر و صداهای خود، شروع به قمه زنی و حرفهایی دون از شأن و التهاب و ایجاد جو تشنج می شود که دستگیر می شود.

اعتراض ۱۱ نهاد مدنی به بازگشایی سفارت‌ انگليس

ما فعالان مدني و شهروندي ايران، اكنون كه توانسته ايد با حمايت رهبر و ملت ايران با كشورهاي سلطه گر مذاكره نماييد و حقوق ملي ايرانيان را از آنان مطالبه كنيد، ميخواهيم راه نفوذ استعمارگران بدسابقه را به ايران بسته و با عدم بازگشايي سفارت انگليس خبيث، متجاوزان و ظالمان به اين سرزمين را تا زماني عذرخواهي و پرداخت خسارات وارده به ايران، تنبيه و مجازات نماييد و خاطرات تلخ سال هاي دور و نزديك را زنده نكرده و صفحات تاريخ اين كشور را مجدداً ورق نزنيد.

زنِ قمه‌زن ماجرای «رستاخیز» دستگیر شد

سخنگوی ناجا در سومین نشست خبری خود در مورد حاشیه سازان اکران فیلم سینمایی “رستاخیز” گفت: تعدادی از این افراد که فیلمشان نیز منتشر شده بود دستگیر شدند و زنی که در آن فیلم اقدام به قمه‌زنی می‌کرد شناسایی شدند

حاشیه‎های کارت زرد سوم طیب‎نیا

صدور سومین کارت زرد برای وزیر اقتصاد با حاشیه‎هایی همراه بود. از اعتراض طیب‎نیا به رئیس‎ مجلس تا ایجاد شبهه به جریان افتادن استیضاح وزیر اقتصاد.

ادامه اعتصاب و مسدود شدن تونل مانش

ملوانان معترض فرانسوی با سوزاندن لاستیک‌های خودرو پایانه یورو تونل منتهی به آبراه مانش را به نشانه ادامه اعتراض به سیاست‌های انقباضی دولت این کشور علیه کارگران مسدود کردند .

اعتراض آذری‌ها یک نمایش را متوقف کرد

در پی برخی اعتراض‌ها نسبت به اجرای نمایش «کوپل» (خراکتور) که در تماشاخانه مشایخی روی صحنه بود و اجرای آن متوقف شد، گروه اجرایی نمایش و مدیر این تماشاخانه با نگارش دو بیانیه مستقل از تماشاگران معترض عذرخواهی کردند.

ادعای رشوه پادشاه عربستان به آقازاده اردوغان

پادشاه عربستان مالک زمین های بزرگی در ” سودا تپه ” در منطقه اسکودار استانبول است که 57 هزار و 470 متر مربع مساحت دارد. این زمین ها 30 سال پیش (1984) از سوی ملک عبدالله پادشاه کنونی عربستان خریداری شد و مجوز ساخت هتلی بزرگ در آنجا صادر شده است.

اذعان پاکستان به اعزام نیرو به بحرین

حزب حاکم پاکستان به اعزام نیروی نظامی به بحرین اذعان کرد