تظاهرات ضد دولتی دانشجويان ايتاليایی

هزاران دانشجوي ايتاليايي با حضور در خيابان‌هاي رم و ميلان عليه سياست‌هاي رياضت اقتصادي که اخيرا از سوي نخست وزير جديد اعلام شده، اعتراض کرده‌اند.

عربستان: مردم معترض اجیر شده هستند/ با مشت آهنین برخورد می‌کنیم

عربستان سعودی پس از سرکوب اعتراضات مردمی عصر روز گذشته در شرق این کشور مدعی شد که برخی کشورها اقدام به تحریک مردم این کشور میکنند و این کشور با مشت آهنین با معترضان برخورد خواهد کرد.

مردم مراکش به دنبال عدالت اجتماعی

مردم مراکش باردیگر با برگزاری تظاهرات در خیابان‌های این کشور، به فساد در نظام پادشاهی اعتراض کرده و سقوط رژیم محمد ششم را خواستار شده‌اند.

بازگشت سفراي ايتاليا،ژاپن و تونس به دمشق

سفرای ايتاليا، ژاپن و تونس که پيش‌تر به خاطر ناآرامي‌ها از سوريه فرا خوانده شده بودند، به دمشق بازگشته‌اند.

شورشیان سوریه در اردن آموزش نظامی می‏‌بینند

یک پژوهشگر سوری اعلام کرد که شورشیان این کشور در اردن آموزش نظامی دیده‌اند.

انتقاد سوريه از دخالت‎های آمريکا وغرب

رييس جمهوري سوريه، اقدامات مداخله جويانه امريکا و متحدانش را به باد انتقاد گرفته و اعلام کرده که آن‎ها به دنبال اصلاحات سياسي در سوريه نيستند.

به علت مردمی نبودن اعتراضات سوریه نگران نظام اسد نیستیم

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بیروت با تاکید بر اینکه تحولات سوریه از خارج مدیریت می شود، افزود: دست بردن به سلاح بهترین دلیل برای این است که اعتراضات سوریه، پایگاه مردمی نداشته و در این کشور حرکت انقلابی مردمی شکل نگرفته است.

نگاهی به قيام‌های جوانان عليه تبعيض در انگليس در سال‌های اخير

زماني كه آتش تنش هاي طبقاتي در قلب بريتانيا و در كنار محلات ثروتمند نشين لندن به راه افتاد، براي بسياري از ساكنان اين مناطق خاطرات قديمي شورش هاي طبقاتي دهه هشتاد را زنده كرد.

مردم انگليس نگران تصميمات کامرون هستند

ديويد کامرون، نخست‌وزير انگليس گفته است، همه گزينه‌ها از جمله وارد کردن ارتش به خيابان‎ها و محدود کردن رسانه‌هاي اجتماعي را براي فرونشاندن ناآرامي‌ها در نظر دارد

فرافكني دولت اردن در قبال خواست شهروندان معترض

از زمان آغاز انقلاب مردمي اردن و اعتراض احزاب و شهروندان به وضعيت مديريتي كشور، حكومت اردن نه تنها در راستاي تامين خواسته‏هاي شهروندان اقدامي نكرده بلكه صرفا به سركوب مخالفان و فرافكني در اين زمينه پرداخته است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.