مادورو: كودتا در ونزوئلا خنثی شد

نیکلاس مادورو با تاكید بر خنثی شدن كودتا در ونزوئلا گفت كه ما با تلاش برای کودتا رو‌به‌رو بودیم اما این کودتا خنثی شد و به‌رغم مقاومت چند کانون تنش در کشور، از حمله تروریستی جلوگیری شد.

ونزوئلا سه کارمند آمریکایی را اخراج کرد

رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد دستور اخراج سه کارمند کنسولگری آمریکا را از کشور به اتهام دیدار این افراد با معترضان، صادر کرده است.

بازداشت دانشجویان معترض در کانادا

خبر بازداشت مذاکره کننده ارشد دانشجویان معترض در کانادا همراه با هشتاد و چهار دانشجوی دیگر باعث خشم دانشجویان و تشدید اعتراضات شده است.

اعتراضات دانشجویی در کانادا به صدمین روز خود رسید

معترضان در خیابان‌های مونترال به تظاهرات پرداختند و رئیس دولت فدرال کبک را هو کردند و علیه قانون جدید او که تظاهرات را محدود می‌کند، شعار دادند.

اعتراضات دانشجویی در کانادا ادامه دارد

تظاهرات دانشجویی در ایالت کبک کانادا دیروز موج تازه‌ای به خود گرفت و این در حالی است که اعتراضات به قانون جدیدی که برپایی تظاهرات را محدود می‌کند همچنان ادامه دارد.

شیلی: بزرگترین جنبش اعتراضی پس از سرنگونی پینوشه

در روز جمعه هفته گذشته علی رغم شرکت نمایندگان دانشجویان در جلسه با مقامات دولتی نیروهای ضد شورش پلیس به تظاهرات مسالمت آمیز که از مقابل دانشگاه سانتیاگو آغاز شده بود حمله کردند و این اقدام پلیس باعث از بین رفتن اعتماد معترضین به مقامات دولتی شده است.یکی از رهبران دانشجویان با تاکید بر خواسته‌های معترضین گفت که تا تحقق اصلاحات اساسی در سیستم آموزشی و ایجاد یک نظام آموزشی عادلانه و دموکراتیک تظاهارت مسالمت آمیز ادامه خواهد داشت.

حاشیه‌های حضور جوانفکر در دانشگاه امام صادق (ع)

بنابر این گزارش، وی که بهانه اینکه همراه حجةالاسلام ادیب یزدی ـ سخنران مراسم ـ به این مراسم آمده، از دانشجویان حاضر خواست که اگر سوالی از او دارند بپرسند!، که این مسئله اعتراض حضار در مراسم را به دنبال داشت.

خشم دانشجويان عليه آل سعود در ساحل خلیج فارس + تصاویر

در حالی که دیپلماسی منفعل دولت در قبال کشتار بحرین، همچنان ادامه دارد، دانشجویان ایرانی از ده‌ها نقطه کشور به برادران و خواهران متحصن خود در بوشهر پیوسته‌اند تا همه تلاش خود را در راستای شکستن حصر دارویی و تبلیغاتی بحرین به کار گیرند.

عنوان زيارتگاه را از مقبره استر و مردخاي قاتل برداريد

استر و مردخاي مقبره زني فاسده و يهودي است كه 75 هزار ايراني را كشته است و هر سال براي اين ايراني‌كشي جشني (با نام پوريم) از سوي صهيونيست‌ها برگزار مي‌شود. جمعی از دانشجویان همدان تجمع اعتراضی شدیدی مقابل مقبره وی در همدان برگزار کردند

مصوبه دانشجوی پولی مخالف اصل۳ و ۳۰ قانون اساسی

همچنین بند ۹ اصل ۳ از « ایجاد امکانات عادلانه برای همه » سخن گفته است. فقط در حالتی می توان این مصوبه را مغایر با این بنده تلقی نکرد که یک مفهوم جدید از کلمه « همه » ارایه کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.