گسترش اعتراض‌ها در غوطه دمشق

گسترش اعتراضات مردمی که حدود 10 روز پیش در منطقه غوطه شرقی دمشق آغاز شده بود، موجب بازداشت‌های گسترده بین معترضان توسط گروه‌های مسلح منطقه شد.

تقسیم دوباره شلوغ شد

پلیس ترکیه به منظور متفرق کردن صدها تن از معترضانی که روز گذشته در میدان تقسیم استانبول تجمع کردند تا وارد پارک گزی شوند از گاز اشک‌آور و ماشین آب‌پاش استفاده کرد.

بانوی آهنین تسلیم شد

رئیس جمهور برزیل بعد از گذشت سه هفته از ناآارمی های این کشور و با هدف فرونشاندن خشم مردم اعلام کرد که قصد مذاکره با معترضین را دارد.

از ترکیه چه خبر؟

واکنش‌های مردمی در ترکیه در مخالفت با برخی رفتارها و سیاست‌های رجب طیب اردوغان درحالی پس از حدود سه هفته از آغاز آن ادامه دارد که تقریبا هیچکدام از طرفین از مواضع خود کوتاه نیامده‌اند.

آخرین تحولات ترکیه

پلیس ترکیه که با توسل به زور دیروز توانست پارک «گزی» در استانبول را از معترضان به سیاست‌های آنکارا تخلیه کند، امروز با تظاهرات‌کنندگانی که به خیابان‌ها بازگشتند، درگیر شد.

ترکیه آرام می‌شود

پس از اقدام غیرمنتظره رجب طیب اردوغان برای مذاکره با گروهی از هنرمندان و نمایندگان مخالف طرح توسعه پارک «گزی» استانبول، تنش‌ها در سراسر ترکیه به طور چشمگیری کاهش یافته است.

اردنی‌ها به پا خاستند

تظاهرات ضد نظام در اردن از سوی عشایر و گروه های نزدیک به اخوان المسلمین این کشور برگزار شد.

اردوغان: صبر هم حدی دارد

در حالی که ترکیه وارد دهمین روز از اعتراضات مردمی نسبت به سیاست‌های دولت آنکارا شده است، نخست‌وزیر این کشور هشدار داد، صبر دولتش حد و اندازه‌ای دارد.

«اردوغان» عقب‌نشینی کرد

نخست‌وزیر ترکیه عصر دیروز سرانجام از مواضع تند خود علیه تظاهرات‌کنندگان عقب نشست و اعلام کرد حاضر است جان خود را فدای دموکراسی خواهان کند.

اعتراض علویون ترکیه به تصمیم این دولت

علویون ترکیه به نام گذاری سومین پل ترکیه بر روی تنگه بوسفربنام «سلطان سلیم» اعتراض کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.