«کمپین هتل»؛ ایجاد ترس در هتل‌داران نیویورک از میزبانی احمدی نژاد

سایت دیلی بیست با بیان این سوال که در دهمین سالگرد حادثه 11 سپتامبر کدام یک از هتل‌های نیویورک جرات اسکان‌دهی به احمدی‌نژاد را دارند، خواستار برگزاری کمپینی برای عدم حضور رییس‌جمهور ایران در این نشست شد.

بیشترین تبعیض در کنفرانس ضدتبعیض!

پس از کنفرانس دوربان 1، سال‌‎ها تلاش کردند از برگزاری دوباره کنفرانس جلوگیری کنند، ولی بالاخره قرار شد کنفراس بعدی (با نام دوربان 2) سال 2009 در ژنو برگزار شود. اسراییلی‌‎ها خیلی تلاش کردند مانع حضور گرو‎ه‌های عربی و اسلامی حامی فلسطین در کنفرانس شوند که تا حدودی هم موفق شدند.

ابراز نگرانی آمريكا از سفر احمدی‌نژاد به لبنان

سخنگوي وزارت امور خارجه آمريكا گفت: ما نگراني خود را درباره سفر احمدي‌نژاد به لبنان ابراز داشتيم و اعلام كرديم كه ايران با اتحاد خود با گروه‌هايي نظير حزب‌الله حق حاكميت لبنان را تضعيف مي‌كند.

گزارش تصویری سفر احمدی‌نژاد به نیویورک – 2

رئیس جمهور برای ششمین بار به منطور شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده است. سفرهای دکتر احمدی‌نژاد به آمریکا همیشه بسیار مهم و تأثیرگذار و پر از حاشیه بوده است.

اعتراض همجنس‌گرایان به سفر احمدی‌نژاد به نیویورک

همزمان با حضور رئیس‌جمهور کشورمان به آمریکا، معترضان به این سفر در نیویورک تجمعی چندنفره برگزار کردند. از نکات قابل توجه در این تجمع حضور همجنس‌گرایان و اعتراض به عدم آزادی‌شان در ایران بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.