فیلم: اعترافات عباس‌ یزدان‌پناه علیه م‌ ه

عباس یزدان‌پناه یزدی یک ایرانی تبعه انگلیس است که با انتشار خبر ربوده شدن و سپس کشته شدنش بار دیگر افکار عمومی را متوجه فضای مخوف باندهای بزرگ مفاسد و تبهکاران کلان اقتصادی نمود. پیش از این رسانه های جهان او را جعبه سیاه مافیای اقتصادی در ایران توصیف می کردند. و هنوز هم معتقدند که او حلقه مفقوده بسیاری از پرونده های پیچیده رشوه خواری و فساد بخصوص در حوزه نفتی است است.

جزئیات اعترافات تکان دهنده تروریستها

شماری از تروریستهای دستگیر شده در عملیات ارتش سوریه به ارتکاب بسیاری از جنایات وحشیانه در حق شهروندان و ارتش سوریه و تجاوز به تاسیسات و مراکز عمومی و تخریب آن و ربودن بسیاری از نظامیان و شهروندان و کشتن آنها با بریدن سرهایشان بنا به فتاوای تکفیری برخی شیوخ و دریافت پول و سلاح از چندین کشور منطقه ای اعتراف کرده اند.

اعتراف کثيف «امانپور»+ سند

مصاحبه اخير “کريسيتين امانپور” مجري و برنامه ساز شبکه خبري “سي ان ان” با يک روزنامه چاپ ترکيه براي او دردسرساز و جنجالي شده است.

اعتراف جالب دختر امیر قطر

همزمان با اعترافات دختر امیر قطر مبنی بر حمایت پدرش از تروریستها ، وی از دخالت های پدرش در سوریه انتقاداتی را مطرح ساخت.

هیچ مجموعه‌ی عاقلی به فکر براندازی جمهوری اسلامی نمی‌افتد

نمی‎دانم از کجا برای آقای موسوی مسجل شد که ایشان پیروز هستند و با کدام قرینه‎ای فکر می‎کردند اگر پیروز نشوند تقلب شده است. موسوی دچار توهم پیروزی در انتخابات شد… آقای سروش و مهاجرانی و کدیور و گنجی و بازرگان به‎عنوان سیاست‎مدارانی که به پیچیدگی‎های کار تشکیلاتی و سیاست‎ورزی آشنا باشند، شناخته شده نیستند. همان‎طور که می‎بینید، خود این افراد هم چندان هم‎موضع نیستند و بلافاصله انشعاب کردند…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.