کلیپ/ آیا مردم به صدا و سیما اعتماد دارند؟

قسمت ۱۲ توییت گپ / موضوع ‎زلزله کرمانشاه
مهمان: حامد هادیان
اجرا: حسین اسدی
کارگردان: طاها مجیدی
برای مشاهده به لینک زیر بروید
https://www.aparat.com/v/HrPhM

پرونده هاشمی اعتماد به قوه قضائیه را بالا برد

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:باید از دستگاه قضا تشکر کنیم پرونده مهدی هاشمی و رحیمی اعتماد به قوه قضائیه را بالا برد قاضی این پرونده با وجود فشارها و حواشی ایجاد شده توانست این پرونده را بررسی و حکم آن را صادر کند.

افزایش بی‌اعتمادی آمریکایی‌ها به پلیس

موسسه پژوهشی گالوپ اعلام کرد که بر اساس آخرین نظر سنجی های این موسسه میزان احترام و اعتماد مردم آمریکا به نیروهای پلیس این کشور به پایین ترین حد در ۲۲ سال گذشته رسیده است.

نماهنگ: بی‌اعتمادی به آمریکا از دیدگاه جلیلی

هر دویشان هم نامه آقای اوباما را در نشان می دادند که او به ما گفته که مخالف انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای نیستیم و نمی‌خواهیم حق آنها را بگیریم. گفتیم که ما یک اصول و مبنای مشخصی داریم که بر آن مبنا از حقوقمان دفاع می‌کنیم. ما در این چارچوب مشکلی با گفتگو نداریم. آنها گفتند واقعاً می‌توانیم گفتگو کنیم؟ ما گفتیم اگر حقوق ما در نظر گرفته بشود، ما چه مشکلی داریم ولی نمی‌توانیم از حقوقمان عقب‌نشینی بکنیم و حق این ملت قابل معامله نیست.

حامیان شورش نگران تجمع بدون‌مجوز شدند

ماجرا مربوط به تجمع تعدادی از طلاب یکی از حوزه های علمیه تهران در حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب در مقابل وزارت کشور است. آنچنان که روز سه شنبه فرمانداری تهران اعلام کرد، مجوزی برای برگزاری این تجمع صادر نشده است. پس از اعلام فرمانداری تهران، رسانه‌های اصولگرا با اطلاع‌رسانی سریع، برگزاری تجمع بدون مجوز وزارت کشور را نادرست دانستند.

عبدالله:افغانستان به‌نظامیان آمریکا نیازمند است

عبدالله عبدالله خاطرنشان کرد که تأمین امنیت افغانستان توسط سربازان بومی، یکی از آرزوهای مردم افغانستان است؛ اما استقبال مردم افغانستان از ورود و حضور نظامیان خارجی در این کشور از سر ناگزیری صورت گرفت.

دلیل واقعی توزیع سبد كالا چیست؟

در تبصره هدفمندی یارانه‌ها که روز گذشته تحویل مجلس شد، ۶۳هزارمیلیاردتومان هم در بخش هزینه و هم در بخش درآمد لحاظ شده است. مردم ۵۲هزارمیلیاردتومان از این رقم را با پرداخت پول بیشتری بابت انواع حامل‌های انرژی تامین می‌کنند و ۱۱هزارمیلیاردتومان دیگر را دولت از محل یارانه نان و برق به بودجه هدفمندی یارانه‌ها اضافه می‌کند.

چرا به آمریكا اعتماد نداریم؟

سابقه و شیوه‌ی کنش‌گری آمریکا در عرصه‌ی بین‌المللی، سطح منطقه و خصوصاً کارنامه‌ی این کشور در تعامل با ایران در قبل و بعد از انقلاب اسلامی به عنوان کشوری که می‌خواهد مورد اعتماد ایرانیان قرار بگیرد، به گونه‌ای است که ضریب ریسک را در فرایندهای تصمیم‌سازی و سیاست‌گذاری مسئولان ایرانی بسیار بالا برده است.

تلفن همراه اعتماد را کاهش می‌دهد

تلفنهای همراه چندان به محاورات غیر رسمی و عادی صدمه نمی زند اما وقتی از مردم خواسته می شود درباره مسئله ای معنا دار صحبت کنند وجود یک تلفن همراه در اتاق می تواند اعتماد و همدلی کمتر و روابط ضعیفتری را ایجاد کند.

بى‌اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین ترفند دشمن است

یک کارشناس فقه و اخلاق در رسانه با تأکید بر اینکه بى اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین، ترفند دشمن است، گفت: «انتقاد و بیان عقاید هیچ اشکالى ندارد؛ اما باید به دور از هتک حرمت‌ها، اهانت‌ها و فحاشى‌ها باشد چرا که در غیر این صورت فضای کشور را آلوده می‌کند.»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.