شورای عالی محافظه کاران!

موضوعات مهمی که شورا به آن می‌پردازد عمدتا از سوی رهبری تکلیف شده است و دبیرخانه هیچ نگاهی نسبت به آینده ندارد؛ بنابراین درکی از مسائل فرهنگی پیدا نمی‌کند. نقشه جامع علمی کشور، نقشه مهندسی فرهنگی کشور، سند تحول آموزش و پرورش، سند تحول در علوم انسانی و اخیراًٌ سبک زندگی، همه نیازهایی است که رهبری به شورا اعلام کرده اما در بسیاری از موارد هنوز کار به سرانجام نرسیده است.

اعلام اولویت‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط رهبر انقلاب

با توجه به جبهه بندی جدی میان هواداران فرهنگ انقلابی و اسلامی و معارضان عنود با انگیزه ی آن، شورایعالی انقلاب فرهنگی باید با برخورد فعال و مبتکرانه با این جبهه بندی آشکار فرهنگی، دلبستگان فرهنگ دینی و انقلابی را در داخل و خارج کشور دلگرم و امیدوار و مطمئن و معارضان را نگران و ناامید کند.

اعتراض‌اعضای‌شورای‌انقلاب‌فرهنگی به‌روحانی

دوسوم اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به تغییر روسای دانشگاهها واکنش نشان دادند و طی نامه ای اعتراض خود را به رئیس جمهور یعنی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کردند.

امواج نشاط آفرین «ما می‌توانیم» را تقویت کنید

واقعیتی به نام «ما می توانیم» در روح جوانان كشور موج می زند، این امواج نشاط آفرین را تقویت كنید تا به یاری پروردگار رسیدن كشور به قله های علمی و مرجع شدن علمی ایران و برپایی تمدن نوین اسلامی، تحقق یابد.

وظايف اعضای شورای انقلاب فرهنگی در نامه سال ۸۶ رهبر انقلاب

مقام معظم رهبري در حكم انتصاب اعضاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، پيوست شرح وظايف اعضاي اين شورا را در سال 86 ابلاغ كردند كه طبق آن اين شورا با راه‌اندازي شوراهاي تخصصي در حوزه فرهنگي و علمي كشور به منويات رهبري پاسخ داد.

تغییرات اعضای شورايعالی انقلاب فرهنگی با حکم رهبری

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حكمی اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی را برای دوره‌ی جدید منصوب كردند. حذف میرحسین موسوی و جایگزینی علیرضا اعرافی از مهمترین تغییرات حکم جدید رهبر معظم انقلاب است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.