کلیپ/ “کیمیا” دستگیر شد…

سرپل اصلی جریان سلطنت‌طلبی در داخل کشور که در راستای سراسری نمودن اغتشاشات تلاش می‌کرد دستگیر گردید.
متهم با مدرک سیکل توانسته در اتاق فکر جریان سلطنت‌طلبی نفوذ کند

مشروح گزارش حوادث ۲۲ بهمن قم

هیات در خصوص قائله گزارش مفصل چند صد صفحه ای تهیه کرده و آن را خدمت مقام معظم رهبری و برخی مسولین عالی رتبه نظام ارسال داشته و گزارش کم حجم تری نیز خدمت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تقدیم نموده است و با عنایت به مجموع جهات و رعایت مصالح کشور، گزارش مختصر چند صفحه ای نیز از تریبون مجلس شورای اسلامی برای تنویر افکار عمومی با هدف اصلاح و دوری جستن از این نوع برخوردهای دون شان نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم می نماید .

بازیگران ۱۸ تیر ۱۳۷۸ چه کسانی بودند؟+عکس

حدود ۱۵۰ نفر از دانشجویان اقدام به راهپیمایی غیر قانونی کرده و سپس با تحریکات عده‌ای از عناصر افراطی از کوی دانشگاه خارج می‌شوند و با سر دادن شعارهایی مراتب اعتراض خود را ابراز می‌دارند که از جمله شعارهای دانشجویان این بود: «طرح سعید امامی ملغی باید گردد»،» مجلس فرمایشی، خجالت خجالت»، «خاتمی‌خاتمی حمایتت می‌کنیم»، آزادی اندیشه، همیشه‌همیشه».

نطق ناتمام رئیس

این دیگر یک اشتباه است؛ کسی شیئی را به طرف تریبون پرتاب می‌کند. نمی‌دانم چه است؟ شیئ بعد اما یک لنگه‌کفش مردانه است؛ و لنگه‌ی بعد و لنگه‌ی بعدتر. هر که هست حواسش نیست که در حال خارج کردن یک اعتراض مؤدبانه به یک اهانت ناشیانه است.

منافقین در پاریس به‌دنبال اغتشاش در ایران

هدف از نشست ضد ایرانی منافقین در پاریس، طرح آنها برای تشکیل گروه های مسلح در شهرهای مختلف ایران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری برای ایجاد اغتشاشات در ایران است.

وقتی اشراف به پشتیبانی غرب شورش می‌کنند

تجربه ی شیلی نشان می­ دهد که چگونه آزادی لیبرال در سیاست می­تواند به دیکتاتوری منجر شود. دولت آلنده در بستر آزادی­های مخربی که برای رسانه ­های وابسته به غرب و اشرافیت شیلی قائل بود به بهانه­ ی حمایت از قانون اساسی سرنگون شد و با سرنگونی ­اش نه قانون اساسی برقرار شد و نه آزادی­ ها امتداد پیدا کرد.

سه بار عمل جراحی نتوانست حال جانباز فتنه ۸۸ را خوب کند

وي بر اثر اين جراحات در بيمارستان بقيةالله (ع) تهران بستري شد و تاكنون مورد سه بار عمل جراحي قرار گرفت، اما سه روز پيش و علي‌رغم درمان‌هاي مختلف اين جانباز سرافراز در سن 54 سالگي به شهادت رسيد و در قطعه 50 بهشت زهرا(س) در كنار همرزمان شهيدش آرام گرفت.

چرا مردم شورش می کنند؟/ بیانیه حزب کارگران سوسیالیست انگلیس

شورش‌هایی که شب گذشته (دوشنبه شب) بخش‌های بزرگی از لندن، بیرمنگام، لیورپول و بریستول را در نوردید، انفجار تلخکامی و خشم است.

دو نوجوان معترض انگلیسی به دلیل استفاده از فیس بوک دادگاهی شدند

دو نوجوان انگلیسی به علت انتشار آن‌چه پیام‌های حاوی خشونت و تشویق مردم به شورش در فیس بوک خوانده می‌شود در دادگاه حاضر می‌شوند.

اغتشاشات ایران آزادی بیان است و اغتشاشات انگلستان اقدام علیه امنیت کشور

پلیس شبکه های اجتماعی را نشان رفته و به توییتر اشاره کرده و مدعی شده است که تشویق مردم به ادامه تظاهرات و خشونت ها از ناحیه همین شبکه های اجتماعی است و از این پس، افرادی که از این راه، پیام هایی را برای ادامه تظاهرات و خشونت ها بفرستند، توسط پلیس دستگیر خواهند شد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.