اعتراف یک خبرنگار رسانه‌های غربی: عامل اغتشاش ۲۵ خرداد ۸۸ نفوذی‌های منافقین بودند

ماموران بسیج فقط نظاره گر مردم بودند تا اینکه عده ای از هواداران سازمان مجاهدین خلق با کوکتل مولوتوف به پایگاه بسیج حمله کردند و همین باعث شد که ماموران نیز در پاسخ، تیراندازی کنند.

اعتراض اقتصادی در پاریس؛ کودتای مخملی در تهران

حال باید از مدیران محترم روزنامه شرق پرسید “آیا هنوز هم معتقد هستید آشوب‌های 1389 تهران با اعتراضات مردمی 2010 فرانسه قابل قیاس است؟!”

اجازه نمی‌دهیم شرافت خودمان، ملت‌ و کشورمان زیر سوال رود

من شرافت مملکتم را هیچ‌وقت نمی‌فروشم به این چیزها، که مثلا اسم همسر من در رسانه‌ها و در اخبار بیگانگان دائم مطرح باشد. برای من مهم است این مسائل‌، بالاخره ما ایرانی هستیم. با ما تماس‌های زیادی گرفتند. از خارج تماس گرفتند بامن، با بچه‌ها تماس برقرار می‌کردند …

از نظر آن‌ها گناه او این بود که کشور و انقلابش را دوست داشت

از نظر آن‌ها ایشان یکی گناه سیاسی داشته و آن هم این که کشور و انقلابش را دوست داشته و آدم انقلابی و بسیجی بوده و خوب این از نظر آن‌ها گناه است.

می‌خواستند آبروی نظام را لکه‌دار کنند

بهشت زهرا خیلی عکس گرفتند. ما یک روز آنجا بودیم. دیدیم دو تا خانوم دارند عکاسی می کنند. داییم رفت سراغ‌شان. تا متوجه خانواده‌ی ما شدند، پریدند توی ماشین و فرار کردند. می‌آیند عکس می‌گیرند. پارچه سبز می‌گذارند! کارهایی می‌کنند تا این مرحوم را به نفع خود مصادره کنند.

6 عضو سازمان تروريستی منافقين در انتظار اعدام

6 تن از وابستگان گروهك تروريستي منافقين كه در حين آشوبگري و خرابكاري در حوادث سال گذشته دستگير شده اند، در انتظار اجراي حكم اعدام به سر مي برند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.