توجیه مضحک‌ خبرگزاری‌‌دولتی از سخنان‌روحانی

این عده ضمن تحریف صحبت‌های رئیس جمهوری مدعی شدند، وی به منتقدانش گفته ‌است: «بروید به جهنم» این در حالی است که هیچ فرد منصفی از صحبت‌های رئیس‌جمهوری چنین برداشتی نمی‌کند.

سکوت شیرزاد در قبال قانون‌شکنی‌افراطی‌ها

 «ملاک افراطی‌گری قانون است» این را احمد شیرزاد نماینده مجلس ششم و عضو شورای مرکزی حزب منحل شده مشارکت می‌گوید. پس از آنکه در پی باب شدن مدیحه‌سرایی در رثای «اعتدال»، رفته‌رفته صحبت از افراط و افراطی‌گری هم به نقل محافل تبدیل شد، انتظارات برای تعریف این مفهوم نیز همانند انتظار برای تبیین دقیق مقوله […]

حاشیه‌سازی برای‌سفرهای هاشمی‌ ادامه‌دارد

نزديكان آيت‌الله هاشمی رفسنجانی مي‌گويند خود ايشان تمايلي به انجام اين سفر در تاريخ دعوت شده نداشته است و اعلام كرده تمايل دارد در تاريخ ياد‌شده در تهران بماند. اما تلاش‌هاي گسترده‌يي براي سوءاستفاده از اين سفر صورت گرفت تا نشان داده شود كه فضا براي آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني در شهرستان‌ها نيست.

عبور از خطوط‌قرمز اخلافی در روزنامه حامی‌دولت

به نظر می رسد روند شکستن خطوط قرمز اخلاقی و ارزشی جامعه در چند ماه گذشته ابعاد تازه ای به خود گرفته و تداوم آن گویای استراتژی جدیدی است که تخریب بنیان های اخلاقی و اجتماعی را با اهداف سیاسی دنبال می کند.

عزاداری خوب است اما هرروز یَوْمُ العَزاء نیست

هرچه هست ترویج و گسترشِ این گونه نگاه‌های افراط گرایانه به عزاداری موجب شده است تا در مقابل،عده‌ای ناآگاه نیز به دامن تفریط افتاده و در اصلِ عزاداری برای ائمه اطهار و خصوصاً امام حسین- علیهم‌السلام- خدشه نمایند. البته دربارة افراط در کیفیّت عزاداری، سالهاست که علما و آگاهان هشدارهای صریح خویش را بیان داشته‌اند، اما دربارة افراط در کمیّتِ عزاداری، به دلیل گسترشِ خاصِ آن در سال‌های اخیر، انتقادها و سخنان کمتری را شاهد بوده‌ایم. از این جهت در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.

درخواست خبرنگاران و روزنامه‌نگاران از روحانی

تشکلی تحت عنوان «انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران» در سال ۱۳۷۶ با مشارکت جمعی از روزنامه‌نگاران و با اهداف اعلامی از قبیل تلاش برای رسیدگی به دغدغه‌ها و مسائل صنفی و رفاهی روزنامه‌نگاران تاسیس شد اما در ادامه، با نقش‌آفرینی عناصر افراطی و انحصارطلب و برخی اعضای تندروی سیاسی، به یک حزب سیاسی تنزل یافته و به آلت دست عناصر و برخی جریان‌های سیاسی تبدیل شد.

«تبریک و تملق» راز بقا در صنعت هسته‌ای

معاونت امنیت این سازمان متنی را تهیه و به ایشان ارائه کرده که کارکنان با امضای آن تغییرات و انتصابات جدید سازمان انرژی اتمی را به ریاست این سازمان تبریک می‌گویند، تبریکی که به نظر می‌رسد شرط تمدید قرارداد پرسنل صنعت هسته‌ای در سال جدید است.

التقاطيون انقلابيون را بی‌سواد می‌دانند

شاید یکی از مشکلات ما در این مقطع این است که تولید محتوای اقتصاد اسلامی برای یک جنگ اقتصادی و مواجهه اقتصادی با دنیا را به اندازه کافی انجام نداده ایم و تفکر دلباخته به غرب با تکیه به تفکرات لیبرالی و دست پری که به لحاظ متون علمی دارند، مرتب سعی می کنند طرف مقابل خود را غیر علمی جلوه دهند .

حداد عادل: زبان منتقدان دولت را نبندید

مردم از خود می‌پرسند این همه خوشحالی برای چیست؟ این کارها و این روش‌ها با اعتدال نمی‌سازد و نمی‌خواند و خود نوعی افراط است که به افراط دیگری منتهی خواهد شد. نمی‌توان گفت که چون دیگران و قبلی‌ها چنین کرده‌اند ما هم باید همان روش را در پیش گیریم. یک‌بار و برای همیشه باید به این شیوه خاتمه داده شود.

نام و حقیقت دولت یازدهم «روحانی» است

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در قم گفت: دولتی که بر سر کار آمده، هم اسمش و هم حقیقتش روحانی است و این امر مهمی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.