حمایت از مقاومت موجب اخراج از mbc شد

جورج قرداحی با اشاره به اینکه رسانه، منتقل‌کننده خوبی و بدی است، گفت: رسانه‌ها برای مقابله با افراطی‌گری باید منتقل‌کننده اسلام محبت باشند.

داعش محصول غرب برای مقابله با القاعده است

یک مقام اسبق وزارت دفاع فرانسه گفت غرب داعش را شکل داد تا این گروهک افراطی نقطه مقابل افراطیون القاعده باشد.

مبارزه با افراطی‌گری باید مستمر دنبال شود

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در سخنانی در دیدار مهمانان خارجی شرکت‌کننده در کنگره جهانی «جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام» خواستار استمرار مبارزه با افراطی‌گری شد.

خشونت خطری برای امنیت همه انسانها است

معاون حقوقی رئیس‌جمهور با بیان باید از گفتمان اعتدال بدون هیچ‌گونه افراط و تفریطی حمایت کرد گفت:خشونت و افراطی گری خطری برای امنیت همه انسانها است.

مقابله با فتنه‌گران، تفرقه‌کنی نیست!

متأسفانه افراط‌گرايان شيعه با به حاشيه راندن مباحث اصلي تفکر شيعي، به ترويج و تبليغ افکار و رفتارهاي موهني مي‌پردازند که مي‌تواند سهمگين‌ترين ضربه‌ها را بر پيکره مکتب تشيع وارده نمايد و با روي‌گردان ساختن ساير مسلمانان از تعاليم عالي شيعه، تفکر حقه را در انزوا قرار دهد.

انتقاد تند حسین شریعتمداری از ناطق نوری

منظور حضرتعالی از «تندروها» و «بی‌ترمزها»یی که به قول شما برای کشور بدبختی و گرفتاری آفریده‌اند کیست؟! بعید به نظر می‌رسد که سران و عوامل فتنه آمریکایی اسرائیلی 88 و پادوهای میدانی آنها مصداق مورد نظر جنابعالی باشند، زیرا، به دلایل و نشانه‌های پیش‌گفته، این تلقی پدید آمده است که خواسته یا ناخواسته در قاب سیاسی آنها ظاهر شده‌اید و یا – انشاءالله – به خطا، چنین تصوری درباره حضرتعالی پدید آمده است.

ارتش‌های عرب مغلوب القاعده‌ شده‌اند

نویسنده و پژوهشگر عرب با اشاره به مشغول شدن نیروهای ارتش کشورهای عراق، سوریه، لبنان و مصر به القاعده تأکید کرد، همه تحولات و رویدادهای منطقه به نفع رژیم صهیونیستی پیش می رود.

مراکز تربیت وهابیون کجا هستند؟

به دلیل ارتباط تنگاتنگ این مراکز به اصطلاح دینی با نهادهای امنیتی و استخبارات سعودی، اطلاعات چندانی از آن‌ها در دست نیست، اما منابع آگاه از نقش فعال 3 دانشگاه علوم دینی و مدارس تربیت دینی وابسته به آن‌ها خبر می‌دهند.

تصاویر‌ جنجالی مبلغان وهابی و فرزندانشان‌

با ادامه گسترش اختلافات بین اعضای آل‌سعود به دلیل انزوای روز افزون این کشور در منطقه و جهان درنتیجه حمایت از گروه‌های تروریستی در سوریه؛ انتشار تصاویری از مبلغان “سعودی” به همراه فرزندانشان در اماکن تفریحی و خارج از این کشور، با وجود دعوت مستمر آنان از جوانان عربستانی برای جنگ در سوریه، جنجال بسیاری را در این کشور به راه انداخته است.

عکس: انفجار توهم در روزنامه ایران

در حالی که «مجمع جهانی اقتصاد» هر سال در شهر کوچک داووس میزبان سیاستمدارانی از سراسر جهان است، روزنامه ایران، که مشی افراطی در حمایت از دولت دارد، در تیتر یک خود از «استقبال جهانی» از دکترین روحانی «در داووس» خبر داد: