افشای سند مبنی بر حمایت قطر از الجزیره

اخیرا سندی فاش شده که ادعاهای همیشگی قطر مبنی بر اینکه رابطه‌ای با حمایت مالی یا تعیین خط مشی شبکه الجزیره ندارد، را تکذیب می‌کند.

سخنان امنیتی غیرمسئولانه را تمام کن!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به افشاگری‌های وزیر جنگ سابق این رژیم درباره طرح‌های ناکام حمله اسرائیل به ایران به او گفت، سخنان امنیتی غیرمسئولانه را تمام کند.

عصبانیت صهیونیست‌ها از ادعای ایهود باراک

مقامات امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی با ابراز ناراحتی از افشاگری‌های وزیر جنگ سابق این رژیم درباره طرح اسرائیل برای حمله به ایران، سخنان او را مغرضانه، سیاسی و تحریف شده خواندند.

سکوت اصلاحات در برابر افشاگری مایکل لدین

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره افشاگری جدید مایکل لدین مشاور سابق شورای امنیت ملی آمریکا و درخواست سران فتنه از دولت اوباما گفت: سکوت اصلاح‌طلبان در برابر این افشاگری معنا ندارد.

افشاگری لدین؛ همفکری بیگانگان و اصلاحات

عضو هیئت مؤسس جبهه یکتا با بیان اینکه افشاگری لدین نشان دهنده تبادل نظر و همفکری بیگانگان و اصلاح طلبان است، گفت: می طلبد اصلاح طلبانی که خود را وفادار به نظام می دانند، مرزبندی دقیق و شفاف خود را مشخص کنند.

افشاگری علیه افشاگری

سرمقاله‌ی این هفته‌ی صدا به قلم محمد قوچانی، پرده از شیوه‌ی رئیس دولت جدید برداشته است و گفته است روحانی از خاتمی، تحول‌خواهی را به ارث برده است و از احمدی‌نژاد بی‌پروایی را. قوچانی، روحانی رئیس جمهوری می‌داند که از مخالفان عذرخواهی نمی‌کند و اخلاق را در سیاست ریاکارانه می‌خواند. و بیان می‌کند روحانی در برابر فشارها افشاگری می‌کند. سینه‌ی روحانی مملو از اسرار است!

اسنودن جدیدی در راه است

شبکه خبری سی‌.ان.ان گزارش داد، مقام‌های دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا بر این باورند که فرد جدیدی به عنوان افشاگر، اطلاعات امنیت ملی این کشور را در اختیار روزنامه‌نگاران قرار می‌دهد و همین امر مایه سرافکندگی دولت پس از افشاگری‌های ادوارد اسنودن، کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکاست.

بزرگترین رسوایی آمریکا براساس یک نظرسنجی

نتایج تازه ترین نظرسنجی انجام شده در اسپانیا نشان می دهد که بیش از ۴۰ درصد مردم اسناد و اطلاعات فاش شده توسط ادوارد اسنودن را بزرگترین رسوایی در آمریکا طی سال ۲۰۱۳ میلادی ارزیابی کرده اند.

اسنودن: مأموریت انجام شد

ووزلی به فاکس نیوز گفت: «من فکر می‌کنم عفو اسنودن احمقانه است. وی باید به اتهام خیانت تحت پیگرد قرار بگیرد و اگر توسط هیئت منصفه گناهکار تشخیص داده شود، باید به دار آویخته شده تا بمیرد.»

جاسوسی آمریکا و انگلیس از نخست وزیر اسرائیل

تازه‌ترین سند افشا شده از ادوارد اسنودن، تحلیلگر سابق سازمان سیا نشان می‌دهد آمریکا بزرگترین متحدش، اسرائیل را هم از جاسوسی بی نصیب نگذاشته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.