اثرات افطار با آب ولرم از زبان پیامبر

پیامبر اکرم (ص) با شیرینی و حلوا افطار می‌کرد و اگر آن را نمی‌یافت با آب ولرم افطار می‌کرد و می‌فرمود: آن باعث پاکیزگی کبد و معده است و دهان را خوشبو می‌کند، ریشه دندان و دید چشم را تقویت می‌کند.

نوشیدنی‌های سنتی برای کاهش تشنگی

به گفته وی در بین عرقیات سنتی، تنها کاسنی خاصیت خنک کنندگی بدن را دارد، از این رو پیشنهاد می شود نوشیدنی هایی مانند خاکشیر را با کمی کاسنی و گلاب مخلوط و سپس استفاده کرد. همچنین اضافه کردن سکنجبین به خاکشیر نیز می تواند به رفع عطش کمک کند.

توصیه مهم غذایی به روزه داران

در روزهای بلند و البته گرم تابستان، داشتن برنامه غذایی صحیح برای روزه داران اهمیتی ویژه دارد چراکه روزه داران می توانند با رعایت اصول تغذیه سالم درطول یک ماه عبادت از سلامت جسمی نیز برخوردار باشند.

فیلم: حاشیه دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب

به گزارش تریبون مستضعفین دوربین باشگاه خبرنگاران جوان دیدار دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی با رهبر انقلاب را به شکلی متفاوت گزارش کرده است. [jwplayer mediaid=”224513″] دانلود

مسئولان نباید در مقابل اخم و ترش رویی دشمن دچار تزلزل شوند

اگر جهت گیری ها، غلط انتخاب شود تلاشهای مضاعف، نه تنها ما را به نتیجه ای نمی رساند بلکه از اهداف دور می کند.
حضرت آیت الله خامنه ای در تشریح جهت گیریهای صحیح در مدیریت کشور با یادآوری سخنان خود در مراسم امسال سالگرد امام خمینی (رض) افزودند: همچنانکه آن روز تأکید شد، جهت گیریهای صحیح انقلاب و کشور براساس قرائت معتبر امام، در همه زمینه ها مشخص است و نیازی به بررسی مجدد جهت گیریها نیست.

ثبت جهانی سفره افطاری مسلمانان

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از ثبت جهانی سفره افطاری کشورهای مسلمان با محوریت جمهوری اسلامی ایران خبر داد و گفت: برنامه ریزی‌ها در این خصوص آغاز شده است.

افطاری احمدی نژاد در جمع ایتام

رئیس جمهور، همچون سال‌های قبل در نخستین روز از ماه مبارک رمضان روزه خود را در کنار کودکان و نوجوانان یتیم افطار کرد.

احمدی‌نژاد روزه خود را درکنار ایتام افطار کرد

رییس‌جمهور در اولین روز از ماه ضیافت الهی در فضایی صمیمانه و سرشار از محبت، میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی بود.

شماره کارت برای واریز کمک‌های نقدی به منظور برپایی سفره افطار در غزه

شماره کارت 6273531050226926 به نام آقای «حسین همازاده» به این ار اختصاص داده شده است.

فراخوان برای پهن کردن سفره افطار ایرانی در غزه

هموطنان می توانند برای شرکت در این دو امر خیر کمک های خود را با قید عنوان کمک به شماره حساب پس انداز 202655270 (بانک تجارت- شعبه بهارشیراز کد 231 به نام مجمع جوانان امت واحده) واریز نموده و یا با شماره های 66484675 و 09127278227 تماس بگیرند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.