یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

حمله به مأمور اف‌بی‌آی در حین بازرسی‌

مأموران اف‌بی‌آی در ادامه تحقیقات مربوط به فعالیت‌های احتمالی داعش در خاک آمریکا قصد بازرسی از خانه‌ای را داشتند که با حمله یک مرد مسلح با چاقو مواجه شدند.

رییس اف‌بی‌آی:بگذارید از شما جاسوسی کنیم

گسترش فناوری‌های قابل استفاده برای رمزگذاری اطلاعات بر روی اینترنت باعث شده رؤسای نهادهای اطلاعاتی و انتظامی آمریکا برای افزایش توانایی‌های جاسوسی خود تلاش کنند.

قصاب داعش شناسایی شد

پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد که با کمک سایر کشور‌ها هویت مرد سیاه‌پوشی که در تصاویر ویدیویی دو گروگان آمریکایی و یک انگلیسی را سر می‌برد، شناسایی کرده است.

جاسوسی اف بی آی از وب‌کم‌های خاموش

آژانس امنیت ملی آمریکا تنها نهاد دولتی این کشور نیست که از کاربران اینترنت جاسوسی می‌کند، پلیس فدرال آمریکا موسوم به اف بی آی هم از بدافزار ویژه‌ای به این منظور استفاده می‌کند.

جاسوسی آمریکا از سرورهای فیس‌بوک و گوگل

شرکت‌های بزرگ اینترنتی در آمریکا برخلاف ادعاهایشان، به کاخ سفید و پلیس این کشور امکان داده‌اند تا به طور نامحدود به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشند.

تایید کشته شدن شهروند آمریکایی در سوریه

سه شورشی غربی که در بین آنها یک زن آمریکایی و یک شهروند اهل بریتانیا دیده می‌شود در درگیری با نیروهای دولت سوریه در این کشور کشته شده‌اند.

رقابت پزشكي قانوني تهران با FBI

متخصصان و کارشناسان آزمایشگاه پزشکی قانونی تهران در کهریزک می گویند با توجه به تجهیز این آزمایشگاه و تخصص حرفه ای کارشناسان در کشف جرم، سم شناسی و ژنتیک می توانیم بگوئیم که با کشورهای پیشرفته جهان و حتی FBI رقابت می کنیم.

راز به شهادت نوه مالکوم ایکس چیست ؟

اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه ترور در دست نیست، اما جسد وی صبح پنج شنبه در حالی پیدا شد که جراحات ناشی از پرتاب شدن از ساختمان و شلیک گلوله در جسدش آشکار بود. ظاهرا پیش از این وی را در «تیجوانا» ربوده بودند.

نقش CIA و FBI در عملیات‌های تروریستی

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران ارتباطی با القاعده ندارد، گفت: آمریکا از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کند تا از طریق فروش تسلیحات به دیگر کشور‌ها مشکلات اقتصادی خود را برطرف کند.

اف‌بی‌آی بازجویی می‌شود

اف بی آی، پلیس فدرال آمریکا قرار است در سنای آمریکا به پرسش‌های کمیته اطلاعات پاسخ دهد و روشن کند آیا در زمینه اطلاعاتی که از تیمورلنگ سارنایف، مظنون به بمب گذاری در بوستون داشته بد عمل کرده است یا نه.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.