پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

از نظر اقتصادی «مرگ بر آمریکا» برای ما شغل خوب تعیین می‌کند

 سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد با اشاره به واقعه دردناک منا اظهار داشت: جنایات بزرگی که هر روز بیشتر به عمدی بودن و برنامه ریزی شده بودن آن پی می بریم و جای تعجب […]

صف 700 کامیون برای عبور از مرز بازرگان

مدیر کل دفتر ترانزیت و پایانه‌های مرزی سازمان راهداری اعلام کرد: با توجه به کاهش قابل ‌توجه پذیرش کامیون های ایرانی از سوی ترک‌ها در طول چند روز گذشته بار دیگر صفی طولانی از این کامیون‌ها در مرز مشترک با ترکیه به وجود آمده است.

ارزیابی رتبه ایران در شاخص پیچیدگی اقتصادی

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی رتبه جهانی ایران را در شاخص پیچیدگی اقتصادی مورد ارزیابی قرار داد.

خدعه امريكايي و مذاكرات هسته‌اي

در نخستين روز سال ۱۳۹۴، رهبر معظم انقلاب اسلامي در بيانات خود در جوار حرم رضوي، به موضوع مذاكرات هسته‌اي جمهوري اسلامي ايران و ۱+۵ اشاره نمودند و به ذكر چهار تذكر در اين باب پرداختند.

مطالبات اقتصادی رهبر انقلاب اسلامی

در آستانه‌ی هفتمین سال از دهه‌ی پیشرفت و عدالت و آغاز سال ۱۳۹۴، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ی مطالبات اقتصادی مطرح شده در بیانات نوروزی ایشان در حرم مطهر رضوی را مرور می‌کند.

آشنايي با شهروندان درجه يك تا سه اسراييل+تصاوير

يهوديان فلاشا، به يهوديان سياه‏پوست اتيوپيايى گفته مى‏شود كه خود را از نسل بلقيس مى‏دانند و به اين اعتبار نسل خود را به حضرت داوود مى‏رسانند.

تورم صفر باید به قضاوت عمومی گذاشته شود

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز آمار و بانک مرکزی دو مرجع رسمی اعلام نرخ تورم هستند که باید دلایل و آمار خود را اعلام کرده و در معرض کارشناسی قرار دهند.

قاب خالی فرهنگ در آلبوم سفرهای استانی روحانی

امروز هم دكتر روحاني درسخنراني آغازين خود درجمع مردم بوشهر بيشتر به مسائل منطقه اي و ريشه هاو پيامدهاي كاهش قيمت نفت پرداخت.در كنار طرح مسائل كلان سياسي و اقتصادي در جريان سفرهاي استاني، لازم است رييس جمهور بخشي از برنامه ها و تصميمات خود را به حل مسئل فرهنگي اختصاص دهد.

ماهی ها در سکوت نمی میرند!

مستندِ «ماهی ها در سکوت نمی میرند» ، به بررسی حال و هوای زندگی مردم مسلمان «سیستان» می پردازد. مردمی که سال هاست در خشکسالی و فقر و محرومیت روزگار می گذرانند و حتی شبکه استانی شان در تلویزیون جمهوری اسلامی- شبکه “هامون”- چشم و دهانش را بر وضعیت اسف بار آن ها بسته است.

زمستانی امن برای کودکان کار و خیابان

معاون توسعه خدمات اجتماعی سازمان رفاه شهر از طرح زمستانی امن برای کودکان کار و خیابان خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.