پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

حمایت از تولیدداخل نیاز به تغییر فرهنگ دارد

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم به کارگیری نوآوری‌ها و فناوری‌های تولید داخل در راستای حمایت از اقتصاد ملی تاکید کرد.

ورود نفت داعش به افغانستان

رئیس روابط بین‌الملل اتاق‌های تجارت افغانستان با انتقاد از تصمیم این کشور به توقف واردات فرآورده‌های نفتی از جمهوری اسلامی ایران گفت: نوسانات در سیاست‌های وارداتی به نفع اقتصاد ملی افغانستان نیست.

گنجاندن «روز کشاورز» در تقویم رسمی کشور

نماینده مردم بابل در مجلس گفت: با توجه به اینکه کشاورزی یکی از اهرم‌های مهم فرهنگی و اقتصادی کشور است، یک روز از سال به عنوان «روز کشاورز» در تقویم رسمی کشور گنجانده شود.

کاریکاتور: ستون‌های اقتصاد ملی!

وزیر نفت: تحت هر شرایطی فروش نفت ما به ۴ میلیون بشکه در روز می رسد حتی اگر قیمت نفت زیر ۲۰ دلار بشود.

خوش‌چهره: خانواده‌ها با دوری از اشرافی‌گری به اقتصاد مقاومتی کمک کنند

دکتر محمد خوش چهره گفت: خانواده ها با دوری از تشریفات، کالاهای وابسته و اشرافی گری در سطوح مختلف می توانند نقش اثر گذار و تعیین کننده ای در چرخه اقتصاد داشته باشند، مخصوصاً در شرایطی که تحریم شکل جدی تری به خود گرفته و فشار دنیای سلطه و استکباری فراتر از فشارهای اقتصادی است.

صنعت 1.5 میلیارد دلاری و پسته‌ای که دیگر نمی‌خندد

پسته یکی از مزیتهای اقتصاد ملی است و 70 درصد بازار جهانی را در اختیار دارد که سالانه 1.5 میلیارد دلار ارزآوری را به همراه دارد اما به دلیل عدم حمایت از تولید کنندگان لبخند از لبان پسته رفسنجان درحال محو شدن است.

اجازه ندهیم که سوءتفاهم‌ها بر تولید تاثیر منفی گذارد

منتخب مردم کلیبر در مجلس نهم با اشاره به اینکه یک مجلس ولایت‌مدار باید فرمایشات مقام معظم رهبری را فصل‌الخطاب قرار دهد، تأکید کرد: در مجلس نهم باید تنش‌ها کنار گذاشته شده و تعامل و وحدت ایجاد شود، در غیر این صورت در حق نظام جفا کرده‌ایم.

وزیر اقتصاد: امسال موجودی صندوق توسعه ملی به 50 میلیارد دلار می رسد

وزیر امور اقتصاد و دارایی با یادآوری این كه موجودی صندوق توسعه ملی به قیمت ها در بازار نفت بستگی دارد، گفت: پیش بینی ها این است كه موجودی صندوق امسال به 50 میلیارد دلار برسد و به این ترتیب می توان گفت كه یك ذخیره مهم است.

توصیه سفیر انگلیس به بازرگانان كشورش

طبیعتاً یکی از مهم‌ترین راه‌های آلوده‌سازی که جرالد سگال نیز بر آن تأکید می‌کند، مصرف‌زدگی و به‌ویژه مصرف کالاهای خارجی است. تضعیف فرهنگ کار نیز مسلماً بخشی از این آلوده‌سازی است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.