اصابت خمپاره در نزدیکی شیخ زوید

منابع امنیتی مصری خبر دادند که در پی اصابت یک خمپاره به خانه‌ای مسکونی در نزدیکی شیخ زوید در شمال سینا سه غیر نظامی مصری کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

شکنجه‌های «گوانتانامو» برای مسلمانان

پیمان معادی، چهره‌ای که با جدایی نادر از سیمین شناخته شد، بهترین بازی خود را در این فیلم ارائه می‌دهد. او نقش متهمی را بر عهده دارد که به دلیل اتهامی دروغین بازداشت شده است. البته می‌توان گفت بقیه‌ی متهمان نیز مردمانی از خاورمیانه متهم به اعمال تروریستی هستند.

علت محکومیت 16 اعدامی سیستان

جزئیات اجرای حکم و علت محکومیت 16 اعدامی استان سیستان و بلوچستان را همراه با اسامی محکومان منتشر شد.

نامه خزاعی به شورای امنیت درباره شهادت مرزبانان

محمد خزاعی با اشاره باینکه گروه تروریستی موسوم به جیش العدل مسئولیت این حمله را بعهده گرفته است افزود نشانه ها حاکی از آن است که اقدام تروریستی جمعه 3 آبان این گروه خشونت طلب با نفوذ به مرزهای شرقی ایران صورت گرفته است.

بازخوانی جنایت گروهک ریگی

عوامل تروریستی با مشاهده وضعیت حفاظت و امنیت مسجد تصمیم می‌گیرند از گیت خواهران به داخل مسجد ورود پیدا کنند. حدود ساعت 21:15، اسد‌اللهی یکی از خواهران بسیجی حاضر در گیت خواهران، وقتی می‌بیند فردی اصرار دارد بدون بازرسی…

فردا در همدان عزای عمومی اعلام شد

امام جمعه و استاندار همدان اقدام تروريستي و شهادت جمعی از زائران همدانی و کرمانشاهی را محکوم و فردا را در همدان عزای عمومی اعلام کردند.

نخست‌وزير سوريه جان سالم بدر برد

در حالی که خودروی الحلقی روز دوشنبه (۹اردیبهشت، ۲۹ آوریل) از منطقه المزه در دمشق، پایتخت سوریه عبور می‌کرد، بمب‌هایی منفجر شدند.

نقش CIA و FBI در عملیات‌های تروریستی

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران ارتباطی با القاعده ندارد، گفت: آمریکا از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کند تا از طریق فروش تسلیحات به دیگر کشور‌ها مشکلات اقتصادی خود را برطرف کند.

آخرین جنایت وحشیانه جبهه النصره

منابع موثق در سوریه جزئیات یکی از آخرین جنایات جبهه تروریستی النصره را که در آن بیش از ۵۰ شهروند بی‌گناه سوری به شهادت رسیده‌اند را منتشر کردند.

کشته و 17 زخمی در انفجارهای بغداد

سلسه انفجارهایی امروز (پنج‌شنبه) مرکز بغداد پایتخت عراق را به‌لرزه درآورد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.