یک ورزشگاه مطلوب

اینجا هیچ کس به فکر بیرون از ورزشگاه نیست چه برسد به کشور دیگر. کسی دلش برای هیچ مستضعفی نمی سوزد و فقط برای تشویق تیمش به ورزشگاه آمده است چراکه قرار است بازی سیاسی نشود.

بسیج دانشجویی: منتظر برخورد قاطع با عوامل ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی هستیم

بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران در نامه‌ای به فرمانده نیروی انتظامی اعلام داشتند ما ضمن آن که حق پیگرد قضایی را برای خود محفوظ می‌دانیم منتظر برخورد قاطع با عوامل ضرب و شتم دانشجویان در ورزشگاه آزادی هستیم.

از مسجدالحرام تا ورزشگاه آزادی فاصله ای نیست!

آنگاه که در کنار خانه خدا ماموران وهابی سعودی به جرم دعا برای مسلمانان بحرین و لیبی و یمن و فریاد الموت لامریکا و الموت لاسرائیل بازداشتم کردند و با دستبند و پابند به مخفرالشرطه انتقالم دادند، بازجویی کردند، توهین نمودند، انگشت نگاری و چهره نگاری کردند، نمونه ی خونم را برداشتند و … آنقدر برایم سخت نبود که دیروز برخورد وحشیانة ماموران نیروی انتظامی را با دانشجویان انقلابی و فرزندان حضرت روح الله سلام الله علیه دیدم.

گزارشی کامل از اتفاقات استادیوم آزادی؛ صدای رسای دفاع از مظلوم

بازداشتی‌ها سه ساعت بعد، و پس از احراز هویت دانشجویی آزاد می‌شوند. مجروحین مداوا می‌شوند و سرشان بخیه می‌خورد. پرسپولیس برنده می‌شود، اما به دلیل باخت‌های پیشین از ادامه راه باز می‌ماند. هرچند پیش از پایان بازی در اخلاق بازنده شده بود.

گزارش تصویری از اعتراضات مردمی به کشتار مردم بحرین در ورزشگاه آزادی

تریبون مستضعفین- اعتراض به کشتار مردم بی دفاع بحرین در حاشیه مسابقه فوتبال پرسپولیس و الاتحاد عربستان به دست نیروهای انتظامی به خشونت کشیده شد. این اعتراضات به دعوت تنی چند از فعالان فرهنگی و فعالان رسانه های مجازی صورت گرفته بود که مورد استقبال دانشجویان و وبلاگ‌نویسان دیگر هم قرار گرفت.

مستندی از حاشیه بازی پرسپولیس-الاتحاد: به جرم حمایت از بحرین

از چند روز گذشته با توجه به زمینه هایی که رسانه ها به خصوص رسانه های مجازی و جنبش های وبلاگی در خصوص حمایت از مردم بحرین به راه انداخته بودند شرایط ویژه ای برای حضور فعالان جنبش دانشجویی و رسانه ای در ورزشگاه برای محکوم کردن جنایات بر علیه این مردم شکل گرفته بود. اما برخورد امروز نیروی انتظامی این حضور را به عرصه برخود و دستگیری جمعی از فعالان دانشجویی و رسانه‌ای تبدیل کرد.

درخواست لغو بازی پرسپوليس و الاتحاد از سوی ستاد پاسداشت شهدای اسلام

ستاد پاسداشت شهداي نهضت جهاني اسلام با صدور بيانيه‌اي خواستار لغو بازي فوتبال ميان دو تيم پرسپوليس ايران و الاتحاد عربستان به دليل جنايات متعدد آل سعود، هم‌پيماني او با امريكا و رژيم صهيونيستي و نيز اظهارات خصمانه آنها عليه جمهوري اسلامي ايران شد.

پیشنهاد جوانان ایرانی: حمایت از مردم مظلوم منطقه در استادیوم آزادی

این افراد قصد دارند برای نشان دادن حمایت خود از مردم مظلوم بحرین، لیبی، یمن و دیگر مناطقی که اخیرا در آن‌ها اعتراضاتی علیه حاکمان مستند شکل گرفته است، با در دست داشتن پرچم این کشورها در روز بازی میان دو تیم ایرانی و عربستانی در ورزشگاه آزادی تهران حاضر شوند تا بدین وسیله پیام خود را به مردم عربستان و تمامی افرادی که آن بازی را تماشا می‌کنند برسانند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.